Alte știri din fotbal
Sfidător! Ce decizie a luat Mirel Rădoi în privința lui Vlad Chiricheș, după criticile lui Becali » Explicațiile antrenorului
1
Daniel Paraschiv, final de drum la Rapid?! „Atâtea goluri să dea până la final”
0
Dinamo, la înălțime! Moment special al „câinilor” la derby-ul cu Rapid, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Câte bilete s-au vândut la Dinamo - Craiova, cu 3 zile înaintea semifinalei din Cupa României Betano
0
Știri din fotbal internațional
Legenda Javier Zanetti îl aplaudă pe Chivu: „Top class! Este fratele Triplei, mă bucur pentru ce a reușit la Inter”
0
Dieta monstruoasă a lui Erling Haaland » Consumă 6000 de calorii pe zi: „Dacă vaca a mâncat aici, eu îi mănânc inima și ficatul”
0
Rețea de prostituție, destructurată la Milano » Mai mulți jucători din Serie A au achiziționat „pachete”: sechestru de 1,2 milioane de euro!
0
Surpriză de proporții în Europa: aproape de primul titlu după 40 de ani!
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Nava de transport iraniană capturată de SUA ar putea deveni un „premiu” de ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Cine va guverna România: scenariile posibile după ce PSD i-a retras ...
Libertatea
Te obosesti degeaba. Nu ai cum dialoga cu el. Cel putin cand apare Steaua in discutie. Doua monologuri nu fac un dialog. Ii si place ce spune, isi da like-uri singur. Treaba ta, dar iti pierzi vremea. Omul e plin de certitudini.
ce ne-am face noi daca nu ar fi steaua asta!?
in orice caz aia nu judeca dupa shampanii!
Da, da, daaaa... Guardiola, Iliesta si Slughita...
Echipele de club din Europa tremura precum turcii la Rovine . Iar forul european si mondial se gandeste serios sa aduca wild cardul si la turneele finale de C.E. si C.M. !!! fara nationala Romaniei fotbalul este anost . Si trebuie sa credem ca Mircea Sandu o sa ajunga presedintele F.I.F.A . Este singurul care poate salva fotbalul cu adevarat . Este explicabila ura interna si energia consumata de suporteri ... am cu ce ma , am cu ce !!! vorba cantecului lui Artan . :))
succes tuturor echipelor desi ...slabe sperante in cupele europene la ce joaca echipele noastre. Insa cine stie? poate in europa ne dezlantuim! Hai Romania!
Eu cred ca steaua mai are sanse la titlu!! Oricum Dragos Grigore a facut tot ce a depins de e pentru astal...
Cati sobolani putrezi trebuie sa mananci ca sa scoti un astfel de titlu?
sus, sus pe muybach , in genunchi mm te asteapa oierul.
adica, cum ar veni... lasati stana becalista sa mearga in champion's league?! spuneti-o lui porumboiu, caci mercenarii de la u cluj nu cred ca se vor mai tine pe picioare duminica...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.