Alte știri din fotbal
Dan Șucu, încă 5 milioane de euro la Rapid » Anunțul făcut de club
0
Nu a știut nimeni » Gabi Iancu s-a antrenat la baza FCSB și a semnat cu noua echipă: „Lumea m-a uitat”
0
Jandarmeria a publicat imagini cu incidentele de la Rapid - Dinamo: „Cercetat pentru săvârșirea a două infracțiuni de ultraj”
1
„Eu am dat mesaj să vin la FCSB” » Garita explică revenirea în România: „Dacă nu joc, iau banii și plec”
4
Știri din fotbal internațional
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
1
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
E loc de surprize.Depinde de arbitrinde accidentări,de suspendări și nu în ultimul rând de NOROC.
Auzi orice pas greșit al FCSB înseamnă închiderea luptei la titlu?!Gresit!FCSB pierde cu CFR sau Rapid,dar bate Farul și CFR sau Rapid.Farul pierde cu FCSB și face egal cu CFR și/sau Rapid rezulta FCSB campioana chiar cu un pas greșit.
De ce, crezi ca CFR o sa traga pt FCSB in ultima etapa? Scrie pe CFR fraieri te pomenesti )). Daca inaintea ultimei etape Farul si FCSB vor fi egalitate, titlul merge la Constanta, asa ca sansa FCSBului este sa bata la Constanta PLUS etapa viitoare FCSB sa scoata mai multe puncte contra CFR decat scoate Farul la Craiova.
Eu nu prea vad sa ia Farul campionatul, in play-off au fost subtirei in deplasare, 2 puncte in 3 meciuri. Si au deplasari la Craiova si CFR, ambele avand nevoie de puncte. Meciul cu Rapid nu e f relevant, e clar ca au lasat-o mai moale si au scapat lucrurile de sub control de au luat 7
Sarpe ce esti! Musti Mana care te-a hranit, crescut!
In ultima etapa cam unde credeti ca ar prefera CFR sa trimita titlul?
Calculele sunt incomplete. Poate le-ați lăsat pentru alt articol. Lol!
Craiova bate farul.
astia fac calcule pentru ultimele 3 etape intr-un playoff in care s-au intamplat de toate si fiecare a batut pe fiecare aproape(mai putin sepsi care a pierdut toate 4 meciurile din acest sezon cu Steaua:))))
Analiza stupida. Fcsb trebuie sa invinga in meciul direct cu Farul? Gresit! Un egal ar pastra-o la 3,5 puncte in spate, dar in celelalte 2 etape pot fi recuperate respectivele puncte. Apoi spuneti ca nu isi permite Fcsb pasi gresiti? Gresit! Isi poate permite chiar o infrangere cu Rapid, un egal cu Cfr, dar sa bata Farul, iar Farul sa piarda tot. Asadar, matematic, ati gresit in cazul analizei Fcsb
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.