Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea, prima reacție după momentul în care s-a filmat cu logodnica pe gazonul arenei din Ghencea
0
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
4
Explicațiile antrenorului, după ce Oțelul Galați a fost egalată în prelungiri de UTA
0
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
2
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
5
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
au băieții cărți, un as, un juvete haha
ar trebui sa stranga semnaturi pentru plecarea lui negoita,sa vada si el ca nimeni nu-l mai vrea la Dinamo.Gata ,cred ca si-a batut destul joc de acest club.E timpul sa ne lase in pace.Oricum echipa traieste din vanzarea de jucatori si banii de la tv (cred ca nu e nimeni atat de prost incat sa-si inchipuie ca negoita a scos sau va scoate vreodata vreun leu din buzunar pentru Dinamo).Negoita e acolo sa mai ciupeasca si el ceva.Poate mai pica vreun transfer,poate una-alta,vreo combinatie ceva,sa-si mai traga si el partea.Sfatul meu ar fi sa plece cat mai iute,mai ales acum cu prigoana asta a dna-ului,ca are si el destule afaceri dubioase,inclusiv pe la Dinamo.Vorba lui Banciu,du-te ma nene prin America de Sud sau printr-o insula prin pacific si traiesti linistit.
Pentru unii, situația este exact invers: deși n-au avut carte, au avut parte (la greu)... [Postat de valah1986campionii.europei pe 20 Octombrie 2014, 02:24 In Ro am dus-o bine cand am fost in sistem mare mahar. :))))))))))))))))))))) Plase de bani pile relatii BĂRBAȚI carciumi distractie. :)))))))))))))
Ai aduce si tu dar in afara de " Capra cu Trei Iezi " nu ai si nu ai citit .
Volumele exceptionale: Vol.1 - " Dinamo, la rascruce de drumuri !"; Vol.2 - "Dinamo, un nou inceput !" ; Vol.3 - " Dinamo, pe aripile vantului !". O exceptionala colectie ce a fost scrisa in 8 ani !!! Multimea este entuziasmata si au "HALIT" la infinit, cuvintele frumoase si "PILDELE" Inteleptilor ! D I N A M O NU M O A R E NICIODATA !!!!!!!! AFARA CU TOTII !!!!!!! Acesta este volumul ce l-as adduce la stadion: " PLECATI CU TOTII SI LASATI-NE IN PACE !"
Negoita vine cu cartea " L-am umilit pe Dudu Georgescu cu un apartament fictiv".
Negoiță vine și el cu o carte "Cum sa prostești suporterii lui Dinamo în 10 pași".
Nu stiu ce cunostinte fotbalistice ai,poti fi bașcalios cât vrei ,dar cand o faci doar sa-ti arati "inteligenta" ai reusit.Te intreb ceva: stii cine a fost Dudu Georgescu?ce performante a avut el si ce a facut pt. fotbalul romanesc?iar daca vine vorba de acel yesman din zilele noastre,oare Ducadam ce-o fi?sau Argaseala,Stoichita etc.Cum ti se par acestia in comparatie cu Tudorel Stoica,fostul capitan al Campioanei Europei din 1986?
Ba sa aducem cate 2, zic. Una pentru copii si a II-a pentru Flavius pentru ca si el are nevoie...
eu nu o sa fiu la meci din pacate, dar am facut o fapta buna azi. Am donat o invitatie la o sala de fittness pt Dl. Flavius Stoican, in direct pa Sport Total FM. Asa ca poate omul o sa se duca sa faca ce ii place lui mai mult, adica pregatire fizica. Nu trebuie sa imi multimeasca, a fost un gest spontan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.