Alte știri din fotbal
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
0
Transfer de top la UTA Arad: internaționalul francez de juniori a semnat
0
Petrolul s-a despărțit de Gicu Grozav: „Mult succes pe mai departe!”
0
Ipoteză neașteptată: „FCSB a transferat pe altcineva, de asta a renunțat la Anderson Ceara”
1
Știri din fotbal internațional
A marcat primele goluri la Campionatul Mondial și a intrat în istoria Olandei
0
La 48 de ore după accidentarea horror de la Mondial, Ismael Kone a revenit în cantonamentul Canadei
0
Florin Răducioiu, fermecat de o națională de la CM 2026: „Nu am mai văzut așa ceva”
0
Olanda - Suedia, în grupa F de la Campionatul Mondial » S-a marcat al 5-lea gol
5
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
3
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cu cifrele pe masă. Rezultatele politice ale puciștilor PNL care au dat în ...
Libertatea
Nu sunt ba nici macar nu stiu cine e ala . Eu am fugit in 90 la Londra direct de pe magheru . Visul meu nu a fost Helsinki sau Barcelona sau Roma .Repet v-am dat litoralul la cheie in 70. Acum va parcati humme-urile direct linga sezlong . Stati cu burtile goale acoperite de 1 kg de aur cu cd-urile la volum maxim , manele . Asta e itoralul romanesc In plus mi-a spus un stelist ieri ca nu intra in apa marii decit in costum de scafandru .
Tu ai vazut alte meciuri si apropo, Barcelona nu joaca cu fundu in poarta si nu bubuie fundasii mingi pe Messi. Dar tinand cont de varsta ta nu vreau sa-ti stric sarbatorilor si pot sa-ti zic ca intradevar, in toate aceste meciuri au reusit sa lege totusi cateva pase dar de-a latul terenului.
Romania nu ofera nimic . Au trecut 26 de ani si nici macar acum nu au fost in stare sa respecte normele U.E si sa ridice salariile minime la 50 % din salariul mediu pe economie . Ramineti cum va spuneam eu acum 11 ani aici pe gesepe . CEA MAI SARANTOACA NATIUNE ALATURI DE BULGARI . LA HELSINKI NICI UN BLOC NU ARE BULINA ROSIE LA INTRARE .
Tare asta cu mini Barcelona. Calmati-va cu titlul ca nu aveti nici cea mai mica sansa. Viitorul si Astra sunt cu 2 clase peste voi iar Steaua odata cu venirea lui Reghe va deveni cel putin la fel de tare ca cele doua....pentru voi nu prea mai e loc.
Mai taie din ele, cei drept au jucat bine pentru posibilitatile actuale.
Ne-ati prins desculti, cu Radoi ajungeam in play-out!:) Si chiar si asa, ne-am batut singuri, in loc de 0-1 Popa a facut 1-0 ... Varela! :)
Marica nu vine in Romania decat inextremis si daca totusi va veni o sa aibe fite de super vedeta ceea ce nu e tocmai in regula.
Nu am vazut meciul cu petrolul, dar in meciurile cu steaua,voluntari si iasi dinamo a jucat impecabil, ca o mini barcelona!
:))) Cu jocul ala de doi bani vreti titlul!? V-a dominat ultima clasata, nu meritati niciun punct la Ploiesti! Cat crezi ca va mai merge ulciorul la apa cu jocul ala cu fùndù' in poarta!? Au facut si Iasiul la fel cu voi si s-a plans imediat Rednic! Pe el nu se vede! :)))
Si eu am dubii cu Alibec! Mai bine Marica...tot e liber! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.