Alte știri din fotbal
Se lasă cu demiteri! Ionuț Chirilă i-a băgat în ședință
0
Ionuț Chirilă a preconizat prima victorie pe banca lui CS Dinamo: „Le-am spus că vom câștiga, m-am bazat pe trasee și automatisme”
0
Dinamo - U Cluj, duel tare în Superligă » Nea Aurel aduce merdenele pe „Arc” :)
0
„Mai bine insolvență decât faliment!” » Mario Camora a ieșit în față înainte de CFR – FCSB: „Suntem pe un loc rușinos”
0
Știri din fotbal internațional
Marea Britanie vrea să organizeze Cupa Mondială 2042 » Premierul face planuri și pentru JO de Vară din 2040!
0
Reîncepe Serie A: își apără Chivu coroana? » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip, români
0
Cu noua frizură, Cristiano Ronaldo a marcat la debutul în ultimul său sezon » Câte goluri mai are până la 1.000
0
Radu Drăgușin a dezvăluit cine l-a convins să semneze cu Fiorentina: „A contat mult”
0
Lifestyle
Călăreața apocalipsei! A șocat o țară întreagă cu fotografii nud
0
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
1
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
20
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
cfr-istii se vor trezi la realitate cand echipa lor iubita isi va juca meciurile din liga campionilor la budapesta!
CFR NU ESTE O ECHIPA DE UNGURI,CI MANIPULATA DE UNGURI SI ASERVITA INTERESELOR LOR FOLOSIND METODE OCULTE SI RACOLAND FRAIERI CARE SIMT ROMANESTE DAR DANSEAZA CEARDAS!
cei care zic ca cfr este echipa de unguri sunt niste redusi mintal.punct
Daca si CFR este echipa de unguri sau a ungurilor....ati innebunit...atunci si Steaua este echipa machedonilor , a aromanilor, Steaua nu este echipa romanilor... si este la randu-i echipa de straini..la Iasi erau mai multi straini pe teren decat romani. Huuuuo... Nu vrem sa mearga aromanii sau machedonii in liga... nu reprezinta Romaniaaaaaaaaa!!!! Ei, cum va simtiti dragi stelisti?
o sa ia campionatul si atunci sa vedeti puncte in europa....ca na...in Champions League nu vor mai juca cu Langusta Famagusta
scrie ma in romana ca nici ungurii nu te inteleg
...o sa luari capinamentu .... tuva' rasa aia de bozgori .... u in europa si noi pe din' afara in natia ma...tiiii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.