Alte știri din fotbal
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare îl mai prindeau?”
0
Gigi Becali nu s-a abținut și a intrat în direct după Turcia - România: „Pe Hagi n-o să-l vedeți NICIODATĂ jucând cu ei doi”
0
„Ce ne-am speriat așa?!” » Dorinel Munteanu n-a iertat pe nimeni: „Patru schimbări ar fi trebuit făcute la pauză! Poate Hagi aduce mai multă îndrăzneală”
0
Vincenzo Montella s-a răstit la un jurnalist român: „Dacă faceți o greșeală într-un articol, dumneavoastră vă dați demisia?!”
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
2
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
1.Adică il dai afara pe Bergodi , cu toate ca a ajuns in play-off de pe primele locuri ,dar a fost lucrat de "sindicalistii" lui Săpunaru Il dai afara pe Lennon dupa ce-i pui target castigarea campionatului.Si el lucrat de aceeasi "sindicalisti".Il aduci pe clovn ,dar ii pui target doar calificarea in play-off, restul daca pica ceva bogdaproste.Bravos natiune ! Halal management. 2.Ce-i lipseste domn Dulca? Rrahmani?Păi l-au vandut .Nu era " omul lui Bergodi" ?Siegrist? "Omul lui Lennon".Șumudica a vrut numai " sindicaliști" .Si-a adus " pupeze" care n-au confirmat dar au golit visteria clubului. 3.Cupa Romaniei.Rapid are aceleasi sanse ca si CFR,Hermanstadt si Farul.Niciuna nu impresioneaza prin fotbalul prestat. Anul trecut cine a castigat Cupa? Corvinul Hunedoara din liga a2a ,o echipa fara drept de promovare in Superliga.Cat a fost scorul cu CFR in preliminarii? 4-0 ptr Corvinul.Asa ca trebuie sa convinga pe teren apoi vorbim de cupă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.