Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la Terapie Intensivă, în stare gravă, chiar în ziua când trebuia externat!
0
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
0
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
8
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Manchester City vrea să prelungească cu Pep Guardiola » Când va primi răspunsul
0
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Tu cel care ai scris articolul. Daca tu crezi ca Dan Nistor e un nimeni, ar fi cazul sa te apuci de alta meserie. Vi aici cu o statistica ( intradevar reala ) si incerci sa-l denigrezi pe acest baiat, pentru ce ? Pentru ca injura FCSB probabil. Hai sa facem o comparatie, si sa ne amintim spre exemplu de Lucian Sanmartean. Care au fost cifrele sau realizarile lui in Europa ? Nesemnificative. A semnat cu FCSB, apoi toti l-ati ridicat in slavi ( pe merit ) . Nistor este acelasi profil ca Sanmartean, dar ce sa faci cu niste jurnalisti incompetenti cu meseria lor ? Sau exista alte interese ? Ciudat.
corecta observatie si apreciere
corecta oservatie si apreciere
Care steaua ziarist ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tu asa te calmezi? :))
Calmeaza-te valerica ....trage aer in piept , baga un distonocalm si repeta : stiu ca fcsb nu e steaua. Te simti mai bine ???
Cele 2 cluburi mari )))) .....
Articolul e absolut stupid si total nerusinat. Sper sa fiti dati in judecata si sa platiti pana o sa va iasa pe nas pentru ca prostilor, bagati naiba la cap odata : fc fcsb nu e Steaua !!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E stilul gsp.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.