Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
4
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
13
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
2
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
5
Știri din fotbal internațional
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
0
Cel mai bun portar de «rezervă» atacă dur Barcelona: „Este o nebunie să acuzi un jaf! Se plâng de parcă nu ar fi primit opt penalty-uri”
0
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Arne Slot a „explodat”, după eliminarea lui Liverpool din Liga Campionilor: „Împotriva noastră”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Războiul din Iran lasă Ucraina fără rachete Patriot, dar și fără ...
Libertatea
zi bai nene, cati ati iesit voi la universitate in 2006? ati fost 50 insi. aoleu ce va place sa va umflati aiurea
Cine a sris articoul asta e un spurcat mai multa ca sigur. Auzi titlu "PENTRU CINE TRAG CLOPOTELE ARBITRII. CFR SI RAPID CFR are cativa ani de cand e in liga 1 si a mai avut arbitraje favorabile dar la RAPID cred ca primul campionat in care are mai multe arbritaje pro decat contra. Si eu totusi nu inteleg de si pana unde de parca de cand sau infiintat au avut doar arbitraje pro.
eu nu am zis ca nu am avut legaturi cu comunismul,oricum asta inainte sa va infiintati voi,iti zic eu sigur ca dupa ce v'ati infiintat voi numai aveam treaba cu comunismul si asta se vede la trofeele castigate
in 2006 au fost 20 de mii pe Giulesti ma ;)))))))) si daca si voi aveti galerie ne-am dat draq ,cantati tot meciul lupta steaua si fluierati .....ia zi-mi din aia 50 de mii cati stiu in ce an s-a infintat steaua ????sunt 5 mii macar :)))))))))))))))
Ba tu esti moldovean dar cunosti bucurestiul mai bine ca un bucurestean . Pun pariu ca cunosti Spania mai bine ca un spaniol si botasaniul mai bine decit un botosenean !! Nu stiam ca Minca locuia sau ma rog avea munca asa aproape de zona unirii !! Am crezut ca e din rahova de indeva !!
=)))incredibil tot ei ne cantau =))))ba esti penal sincer,poate iti amintesti ca galeria rapidului a inceput cu scandarea steaua uitete asta e galerie =)))
acest articol e atat de patetic ca nici macar nu e semnat:))
Ia te rog Scanteia din 1947-49 si vezi cate echipe avea CFR-ul in prima liga.
Da ce ba ma interoghezi tu pe mine care esti un cel mai mare DEMAGOG din istoria celor care comenteaza aici . Ai uitat ca sunt de profesie inginer adica pragmatic, analitic, rational . Mi-ar place si mie ca Romania sa devina o Democratie dar nu cred . E imposibil sa devii Democratie cind 60 % din populatie traieste in mediul rural cu 30 de euroi pe luna furind curent electric si altele de la statul roman iar istoria ramine istorie ca ne place sau nu ne place . Pragmatic vorbind in sport atunci steaua a lua C,C,E si a mai jucat 2 semifinale si o finala ca daca era regimul de acum capitalist cu ciobanul la putere probabil deveneai fan industria sirmei campia turzii !!
Nu, prietene, conteaza si faptul ca voi ati fost printre putinele echipe nedesfiintate de comunisti...sau uiti ca tot blocul comunist avea echipe "feroviare", ca si armata, ca si internele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.