Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
insa GSP celelalte echipe din campionat unde e? sau ele nu exista de exemplu U Cluj , TG mures , pentru voi e doar steaua insa ce ma bucur ca in afara de meciul cu craiova nu prea aveti suporteri pe stadion ba mai mult liderul galerie voastre este un pic cam analfabet si nu inteleg ce cauta sa intre in direct la o emisiune( fanatin de pe digi ieri) sa isii spuna ofurile cand nu e in stare sa lege 2 cuvinte
A fost odata ca-n povesti, Cum n-a fost niciodata, Un club de fotbal valoros, Ce bate tara intreaga, Si galeria e la fel Precum este echipa, Un Fat-Frumos ca din povesti Ce nu cunoaste frica ! Mai bine rapidist, decat sa fiu stelist, Mai bine giulestean, decat sa fiu oltean, Mai bine CFR-ist, decat securist, Mai bine mort, decat dinamovist! Sa moara Steaua si Dinamo Si toti comunistii, Ca-n Romania cei mai tari Sunt tot rapidistii ! Nu ne-ntrebati ce vrem aici Ca stie toata tara
de departe RAPID are cea mai tare galerie! la steaua sunt multi pe stadion( cand sunt...)si atat!
dinamo , rapid , timisoara - astea's singurele care conteaza....restul sunt doar tentative de galerii
Cele mai noi predictii sportive online numai la professionaltipsters.com
In fine eu oricum nui vad rostu , ce rost are sa ne certam cu oile . lasati se se bucure intre ei si sa vb , ps daca prostii stiau sa zboare ghencea era aeroport si jiji turn de control ,hihihi , sugetio
trebuie sa recunosc din filmuletele puse de cei din GSP ca rapidul arata mai bine ca galerie in primele etape iar GsP-istilor voi nu ati gasit nimic cu Dinamo? sau si anul asta faceti jocul oilor?
normal ca Rapid cea mai tare........dar stelisti de la gsp si sport.ro o sa spuna ca suporterii lu steaua is cei mai tare.Dar nu conteaza noi stim ca suntem cei mai buni.
Mai nene ce o mai dati dupa cires e greu sa va puneti cu RAPIDISTII,sincer cea mai tare galerie din TARA!(si cea mai devotata).
stai prieten drag .. ca inca nu o intrat cei de la gsp pe fir.. o sa intre ei odata si odata si o sa bage cateva sute de voturi .. tot steaua o sa fie pe locul 1 ... si asta nu pentru ca ar avea cei mai tari suporteri ci pt ca isi baga GSP mana !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.