Alte știri din fotbal
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
0
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
0
Dani Coman a dezvăluit secretul din spatele startului perfect de an la FC Argeș: „Noi compensăm prin alte lucruri”
0
Știri din fotbal internațional
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Nu v-ati saturat de acest subiect ???
0 - adica zero barat !
exclusiv,fc fcsb nu ia nici acum titlul iar nea jiji pune lacatul, gigistii raman fara echipa. 2019 o sa fie un an superb.
Asa e demagogulelè cáre le stii pe toate . Ce isi mai bate joc rednic . Peste cut eva ore intra nimicurile ca tine sa va romanistan
Stai tu linistit ca Uefa stie tot.A spus-o chiar Burleanu.A zis ca uefa are mijloacele ei de informare.Daca iti aduci aminte acum cativa ani cand Astra a castigat campionatul si avea mari pb financiare,jucatorii isi depuneau memorii,iar comisiile noastre se faceau ca ploua.Astra avea de primit bani de la Uefa iar uefa a blocat banii pana astra nu a rezolvat cu jucatorii.Si inca ceva acolo la uefa este vb de bani de ff multi bani.Tu crezi ca astia dau bani oricarui srl infiintat in numele lui real madrid sau Cfr sau orice alt club.Astia verifica tot ca este vb de bani multi.Si ei ar avea motiv sa nu dea banii daca ar fi asa cum ziceti voi.Ca a furat jiji clubul.
Cam da, UEFA decide, pe aceeasi logica pe care a decis si tribunalul in cazul Craiovei ca palmaresul reprezinta continuitatea si a murit misterul asta tinut acum in viata artificial cu la cine e palmaresul. Si in caz ca esti prost si vrei sa aduci in discutie procesele pe drept comercial ale lui Talpan si crezi ca sunt aceeasi chestie, macar taci si nu semnaliza.
De parca Uefa stie cum e treaba la noi... Ce, Uefa decide cine e Steaua si fcsb?
Iar umbla nea jiji cu petarde!!!
Nu-l mai agita, ca iar se incurca in conturi! Acum vezi ca-ti raspunde " partea47mea"!!:))))
Si alea tot in aut, bineinteles!:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.