Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Bîrligea, criză de nervi după schimbare: a luat panoul la șuturi
1
Spre Cupa Mondială din 2030! Carlo Ancelotti, în discuții avansate pentru prelungirea contractului
0
Negocieri avansate! Malcom Edjouma, așteptat să semneze cu un colos
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Dl. Dancu ar putea sa ne spuna cati oameni anchetati in tara asta beneficiaza de intelegerea justitiei daca nu sunt persoane publice, cator dintre ei sunt eliberati sub control judiciar (in loc de cautiune cum era normal); alegerea lui ca europarlamentar depinde de noi ca suntem suficienti de prosti sa votam pe cineva aflat in ancheta pt fapte penale.
Oameni buni, am citit ultimele editi online ale gsp si am ramas perplex, daca am ajuns sa ne reprezinte in UE o astfel de creatura atunci vai de tarisoara noastra, nu pot pricepe cum acest popor a ajuns sa fie manevrat asa usor de niste nemernici care ar merita sute de ani de inchisoare, e de necrezut, clasa politica face absolut ce vrea, politia e o umbra, si orice hot parvenit sta in loja, @Cristian & Jonel au scris tare bine,... DESTEPTATI-VAAAAAAAA ROMANILOR CU CAPUL PLECAT
Cand ajunge la un asemenea nivel, cred ca prostia poate fi considerata un pericol. Parca il si vad razand ca un prostanac peste vre-o luna, dupa ce invata engleza cum se lauda. Asta se intampla cand o parte a electoratului ia la misto dreptul de vot.
nu e un pericol social e un pericol pentru steaua
Inapoi in puscarie cu interlopul ! A FOST ELIBERAT FIINDCA A DAT VALIZA CU EUROI JUDECATORILOR, IAR CEREREA DE ELIBERARE A FOST JUDECATA DE CATRE CINE NU AVEA DREPTUL SA FACA ASTA ! CSM-ul a zis ca face o ancheta. Care sunt rezultatele ? Sau, de fapt, Hrebenciuk conduce CSM-ul ?
vai de tara asta daca un puscarias,not,parvenit si tot ce este mai rau in acest"om" ne reprezinta la parlamentul european. cam prost romanul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.