Alte știri din fotbal
Dinamo se poate despărți de un titular incontestabil în această vară
0
Dinamo rămâne fără portar!
0
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
1
Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial. Echipele de start
1
Dincolo de mitul favelei: 4 fotbaliști din lotul Braziliei care au avut o copilărie îndestulată și au ales totuși calea sacrificiului pe gazon
1
Naționala de la Mondial a investit în ochelari speciali pentru portari
0
Amicul din Superliga al lui Ancelotti este curios să vadă Brazilia la lucru: „Mingicari cu pragmatismul lui Carleto”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
bravo comisiei, sa fie dura si fara iertare, welington are mai multa minte dacat membrii acestei comisii, ma mir cum de nu a fost suspendat stadionul din giulesti dupa meciul petrolul-steaua.
A invatat scroafa spaniola !
lasa ca si alti au luat amenzi pt rasism ...acum este rindul vostru jitanos de mierda
Cătălin Popescu, asa distrus locomotor cum esti, din carut nu poti sa gandesti ca o petarda e de 1 milion de ori mai periculoasa decat o banana. Ce mai conteaza, tu ti-ai atins scopul scriind si de turma de la care familia ta haleste o paine murdara.
hai ca acum chiar aberezi,ii vezi cumva pe stelistii tai ingeri,ai uitat sau esti prea mic cand mergeau prin provincie si furau din piete,intrebal pe mustata sau pe cei de la peluza sud ca mustata e la "gheu".
Aceste asa-zise comisii legitimeaza abuzul...
am spus-o mereu: in comisiile astea sunt numai derbedei
Peste toata ineptia asta cu "ämendez un club din cauza unui prost" planeaza o alta cat casa : pai, cum sa fie rasist tocmai unul expus permanent unor astfel de pericole ? Parca, corb la corb nu-si scoate ochii. Sau, mai nou, ii scoate ?
Am intalnit multi rapidisti in tribune (atentie, nu in galerie) cand jucam acasa noi. Pana acum au fost civilizati. Chiar si pe contul de FB al tzzziii tzaximetristului care a aruncat banana are poze cu el stand la tribuna a II-a la un meci pe stadionul "Steaua". Si nu juca rapidul atunci. Sigur, intamplator, de-a lungul timpului au fost multe faze urate cu spectatorii din zona aia. "Stelistii" erau de vina, desigur. Repet, raspunderea este INDIVIDUALA, nu a clubului, oriunde in lume. Exceptand in Romania, desigur. Mi se pare aberant ca echipa sa sufere pentru un dement.
bine spus. inca putin si se descopera ca materialele pirotehnice sunt distribuite de apropiati ai burleanului si aruncate de oameni platiti de federatie sa pozeze si sa se infiltreze in galerii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.