Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, salvat de un debutant în startul noului mandat la Real Madrid!
0
Răzvan Marin, două pase de gol pentru AEK Atena
0
Chivu a debutat perfect, dar a ocolit o întrebare din conferință: „Eu la asta nu răspund”
0
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul ideal în Serie A + nota primită
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
5
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Asta a dat si el 3 goluri, s-a frecat la oki in fata camerelor si are deja oferta de 7 milioane. Poate de la Sumudica.
Eu cred că valorează mai mult. Vom vedea în următorii câțiva ani. Pe mine m-a impresionat când era junior la Viitorul Constanța. De la Cârțu nu mai văzusem un atacant cu creativitatea lui. Faptul că nu a confirmat în Italia m-a pus pe gânduri dar broscarii sunt perverși. Dacă nu avea valoare nu țineau la preț.
Varga vb sa se audă?De unde si mai ales pentru ce 7 milioane.Ce mare atacant e Munteanu.Trebuia sa se afirme afara nu sa vina inapoi.CIORBĂ REINCĂLZITĂ.
"7 milioane de euro" :))) ... nici arabi nu dau atit
...gijji nu l vrea pe Louis ...el stie ca i rebut al farului ...dar voi incercati sa il promovati ca poate il ia ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.