Alte știri din fotbal
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
0
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Anunță un transfer la Craiova chiar înaintea meciului de azi cu Vitebsk: „Sper să se concretizeze”
1
Schimbări importante în noul sezon de Superligă: „N-o să mai avem timpi morți”
2
Știri din fotbal internațional
Incident în tribune la Campionatul Mondial: celebrul influencer acuză insulte rasiste
0
Refuză polemica după ce FIFA a delegat un argentinian la centru contra Marocului: „Să nu cădem în paranoia!”
0
Cârțu, Mourinho, Hassan » Ce înseamnă gestul controversat făcut de selecționerul Egiptului în minutul 90+3
3
Bastian Schweinsteiger a surprins pe toată lumea: „El este eroul meu și cel mai bun fotbalist pe care l-am văzut”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Banii vorbesc: România, în plutonul mediocrilor UE în cazul PNRR. Italia, ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Nicușor Dan încă așteaptă răspunsurile complete din Ucraina despre drona ...
Libertatea
Daca se intampla FCSB ce urlau cfr-isti si presa !!! Oare de ce se mai acorda cartonasele daca nu se sanctioneaza ? Antrenori care stau in tribuna cand sunt suspendati sunt niste prosti iar cfr-ul prin magariile care le fac de ani de zile sunt destepti !!! Normal ar fi ca cfr sa piarda cu 3-0 !!!!
Este extrem de dubios faptul ca au trimis respectiva hartie abia inaintea meciului cu U Craiova, un meci infinit mai dificil! FCSB este impinsa de la spate din toate partile sa ia titlul, insa, din pacate pentru ei, isi pun bete in roate singuri prin lipsa valorii!
Dacă nu exista sancțiune, ce prost se supune suspendării? Sa stea pe banca și la Craiova, ca nu ce sa-i facă! Dulce Românie!
lali, ai minte *** stia fecefecesebe ca Dan Petrescu urmeaza sa stea pe banca bine-merci cu Arges
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă folosești un jucător cu 4 cartonașe galbene pierzi meciul cu 0-3. Dacă ai pe bancă un antrenor cu 4 cartonașe galbene nu pățești nimic. Ciudat regulament !
:)))))) Bine ca nu l-au suspendat pentru meciul cu FCSB, cred ca asta voia LPF-ul
Manaria celor de la liga, sa-si ispaseasca pedeapsa cu craiova, meci mult mai greu. Se vede influenta fcsbista justinul fiind ruda cu argaseala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.