Alte știri din fotbal
Schimbări importante în noul sezon de Superligă! „O să fie mai greu până percepe lumea modificările”
0
„Să vină Gnahore, mi-a plăcut chiar mult!” » Din cantonament, titularul lui FCSB nu mai are răbdare
0
A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
2
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
14
Știri din fotbal internațional
Vitebsk - Craiova, debutul campioanei României în preliminariile Champions League! Echipele probabile
0
Murat Yakin, după calificarea Elveției: „Nu cred că vreți să vă spun cum am câștigat”
0
Nu-l amestecați pe Messi cu urâtul! Spania face catenaccio de modă nouă, iar Anglia a ajuns la vorba cu boul și căpăstrul a lui Adrian Porumboiu » 6 concluzii dupa optimi
2
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta, plătim prețul”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
"u" cluj trebuie aspru pedepsita pt faza cu cadu pe tunel .....nu se poate sa fie batut jucatorul echipei adverse de oficiali ai "u" .....este inadmisibil in 2012 in Romania tara din comunitate sa se petreaca asemenea acte de golaneala ...sa iti fie frica , ca jucator sa joci la in deplasare ca iti iei bataie de la bodiguarzi si maseori ......jungla e la "u"
s iacuma tot cfr e de vina? ca falca lui cadu a lovit pumnul lui bornescu, ca ceafa, coastele si abdomenul au lovit pumnii bodyguarzilor si ai masorului. e clar, tot cfr e de vina. niste golani si nesimtiti!
unica sansa a oierilor. bozgorii pot sa piarda Vaslui urca, tace ,face!asa ca jiji poate s..u.....g...e
A zis-o Alexandru Boc, de aia se tot speculeaza pe tema asta. Asa a zis, ca de aceea a oprit Tudor meciul.
tu chiar ai impresia ca ala ede capul lui? crezi ca raportul ala al lui e unica dovada?
pai stii bine cum te angajezi in ziua de azi la paza. Intrebare la interviu : "Aveti probleme de sanatate?" Raspuns: "Nu". Bun, de maine incepeti!
Daca vrei sa vezi pe cineva mai prost ca tine, priveste in oglinda ta din baie!!! Daca ai baie la cort...
fara doar si poate astea cu o mie de eliminari sunt scoase ca presiune si speculatii ieftine de giespi+digisp, din prea mare dragoste de jiji.
Dupa cum am vazut eu, trebuiau dati afara vreo 3-4 de la U Cluj, Bornescu vreo 6 luni afara din fotbal sa aiba timp sa se gindeasca la ce a facut. Cadu in cel mai rau caz galben, asta ca sa nu zica "U" ca nu pateste nimic dar sincer care a fost problema ? a facut ceva obscen catre galerie? Nu cred! Pina una alta Clujul are de suferit de pe urma reactiei unui Oltea " Bornescu " si conducerea U care majoritatea sunt "mitici" si cine are de pierdut Clujul si de gistigat "Steaua" pe care o sustin toata masmedia! Si cazul valiza a porcit tot de la Steau la U cluj fiid implicata. Oricum sincer cred ca CFR o sa le scoata fotbalul din cap in ultima etapa Stele
stii tu ca au fost eliminati 4-5 de la fiecare echipa? daca tot esti mafalda, nu stii cumva si care sunt acei jucatori precum si faptele nesportive sanctionate cu cartonas rosu la fiecare caz in concret? altfel vorbim vorbe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.