Alte știri din fotbal
Gigi Becali a numit Dinamo - FCSB „un meci de 10 milioane de euro”, dar realitatea e alta
0
Iată primele 4 măsuri anunțate de Pancu la Rapid: „Am discutat deja cu Dan Șucu. E gata de luptă”
2
Sold-out în 15 minute la Dinamo - FCSB!
0
Directorul GSP i-a spus lui Pancu, în direct, cum vede numirea lui la Rapid + Primul „transfer” rezolvat? „Am înțeles că vine”
3
Știri din fotbal internațional
Au intrat în cursă pentru a-l aduce pe Cosmin Olăroiu
0
Vrea să-l aducă înainte de Mondial » Chivu face presiuni pentru transferul fotbalistului-revelație din acest sezon
4
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Benfica vrea să-l înlocuiască pe Jose Mourinho cu un antrenor din Premier League
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
1
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
1
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
0
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Sfârșit de eră: cel mai aglomerat aeroport din lume se închide definitiv ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
"Specialistii" de la gsp nu intelegeau de ce nu a fost chemat la nationala si tot insistau sa fie selectionat si chiar sa joace tittular. Acuma ne prezinta o prelegere de cuvinte din care reiese ca acest brav soldat din legiunea lui nea jiji are un randament care tinde spre zero. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Înseamnă că erați la clasa business, altfel pisica era în cala de bagaje, mai ales ca sphinx parca-i importată din seria Alien. Eu întotdeauna îmi transport picachu-ul într-o cușcă Faraday, altfel pune în pericol siguranța zborului. Ce soi de vin roșu servea?
Poate ca ar fi bine sa joace in spatele varfului, ori in centru ori pe benzi, unde se simte el mai bine. Imi aduc aminte de un meci in care Alibec a centrat perfect de pe partea stanga si Bizonul a marcat cu capul. Daca Alibec ar putea sa faca si faza de aparare, poate ca ar fi mai bine sa joace extrema stanga.
@samertx am inteles man...de 5 ani sustii Dinamo cu 2€, din cand in cand. Nicusor Badea iti multumeste :) Mesaj de la Nicusor : “ Asigura-te ca si descendentii iti vor urma obiceiul” :))
@florar, tu chiar iti pierzi timpul sa citesti articolele ? :)))) Nu citesc nici 10 din 100, n-are rost. Obiectivitatea ziaristilor a cazut odata cu Ceausescu in genunchi. Ce era inainte habar n-am. Nu stiam inca literele alfabetului...poate doar incercam sa desenez :)
De cinci ani cotizez, poate m-am exprimat greșit, scuze.
De cinci ani .:D
Domnule ziarist Andrei Craitoiu!!!!Domnule aveti probleme mari de memorie!!!Craiova si-a odihnit vedetele cu Viitorul si a jucat cu prima echipa cu Steaua!!!Va rog,revedeti statisticile!!!In acel timp Craiova era la cutite cu Steaua!!!Daca ati fi corect,daca vreti sa fiti corect...Alibec a dat randament in jocurile cu miza!!!Si ce spuneti,jocurile de calificare in grupele europene au miza?Pai le-ati trecut ...in nefiinta!Tot spuneti ca nu are gol in campionat.Pai in cate etape a jucat?
În fiecare dimineață, de ce mă întrebi?
Imi amintesc ca eram in avion acum vreo 2 ani si Bafometos a incercat sa ne rapeasca pe mine si pe pisica mea! Noroc ca stewardesa servea si vin rosu! Bafometos s-a oprit sa bea si a uitat de noi! Altfel era de rau!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.