Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Gol anulat și în 6 minute se marchează din nou
2
Belgianul Tielemans a rupt tăcerea, după ce a fost la un pas să-și bată colegul
0
Nu e Mbappe! Legendarii Platini și Henry, impresionați de un titular al Franței: „Cel mai important jucător al naționalei”
0
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
MARI JUCATORI ARE ASA FURA DOMNE,IN AFARA DE BUMBA,BEJAN SI POATE INCA VREO 2 ,ESTE ECHIPA DE PLUTON,DE LOCURILE 5-7
jucatorii sunt notati daca joaca peste 15 minute.
Nu s-a inventat nota pentru prestatia lui Bourceanu. Ii voi pastra respect pentru ca facut in perioada cand a fost capitan la Steaua, dar...
Bourceanu primeste nota de la Mop. Raman la parerea ca evolutia lui Bourceanu din acest sezon la Steaua a fost influientata de familia Reghecampf. Gigi a recunoscut ca Reghe a negociat o revenire la Steaua pe bani multi si probabil, Mopul a avut putina treaba cu unii jucatori ca sa-i plateasca lui Gigi refuzul acestuia.
Domnilor dela gsp,notele in general sunt pe aproape de realitate dar? ptru cei doi arbitri dupa umila mea parere gresala totala nu meritau nici nota 3,sa ma explic puil de avram la bouurceanu rosu corect, la prepelita gresit era suficient galben nu a eliminat un jucator dela botosani,la astra coltescu cum dtacu numai cei dela astra au sarit la batae si cei dela asa au scapat cu eliminarea portarului de rezerva nu se vede dela o posta ca au fost amandoi porniti catre steaua si astra mai mult cei doi erau regidivisti in etapele precedente nu se vede ca au fost dirijati dela delegari sa faca aceste faptte penale insist si fac apel la DNA sa faca cercetari la asea unde cred ca este mafia conruptiei de unde a fost condamnat si fostul tatic si sef la cca. va multumesc.
am fost pe stadion si spre disperarea celor de la gsp, eu cred ca au fost 90000-10000 de spectatori. Stim ca aveti comenzi sa-i "scoateti" pe dinamo pe locul 1, dar mai trebuie sa se mai duca prin scolile din sectorul 3 si sa-i oblige pe copiii sa mearga la mecirile lui mimamo
Sunt curios ce nota ar fi trebuit sa primeasca Bourceanu... Cu minus? Dar asta a scapat ca n-a jucat decat 5 minute. Norocul lui!
A inceput sa joace Stanciu dupa o asteptare de cativa ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.