Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ProSteaua sigur nu, ai dreptate! :-)))) pro FC fcsb însă ... ohohoo, noi sa fin sănătoși :-)))
Care datorii mă!? Sper ca nu vorbești de datoriile AFCului lui Păunescu!? Dacă de alea e vorba, întreabă-l pe el și pe ne-a jjijji, Păunescu a preluat in 1998 un club perfect solvabil, pe profit din toate punctele de vedere. Cum a ajuns in ruina in doar 4 ani rămâne sa ne spună nea Viorel.
E dinamovist, vopsit asa cum sunt multi troli de aici. Astia au luat tot felul de identitati pentru a crea impresia ca toata tara e anti FCSB. Contrariul, insa se vede la meciuri, cand stadioanele se mai animeaza putin. ddb-istii vin de doua ori pe an la meci...cu FCSB
inteleg de ce a plecat de la o echipa unde era titular la o echipa unde e posibil sa fie varinata a 3-a :))
Cum bai așa ceva!? BRAVO CFR!!! Deja gluma clujenilor rivalizează cu îmbrăcarea tribunei fcsbiste in pelerine alb roșii! Acum sa fim serioși, chiar n-am nimic cu Balgradean, cum n-am in general cu niciun jucător indiferent unde ar juca el fiind un simplu angajat, însă omul este un portar destul de modest, deci nu îl văd apărând prea des la o echipa cu pretențiile CFRului. Ca el mai găseau și alții, însă nu, ei l-au vrut pe Balgradean! :-))) De ce!? Sa îl sature pe cioban sa oferteze jucătorii adversarelor înaintea meciurilor directe. Ati văzut cumva ca media jjjijista sa facă vreun scandal, sa ia vreo atitudine!? Evident nu, ne-a jjijji doar glumea, știți cum e el, vorbește multe dar e om bun, credincios și face case și spitale pt oamenii nevoiași ... :-))))
Clona FCSB care joaca abuziv in liga 1 ar trebui exclusa din campionat...CFR a jucat cu stadionul plin cu Sevilla in timp ce la FCSB bate vantul in peluza:)))))) CFR nu are ce sa pateasca,orice jucator aflat in ultimele 6 luni poate sa semneze cu alta echipa...Balgradean nu are interes sa castige anul asta campionatul pentru ca are prima de campionat de la FCSB daca castiga campionatul...plus ca nu a facut vreo gafa majora...sa jucati cu perla Vlad sa primiti 3-4 goluri pe etapa:)))))))))
Se putea sa nu aiba dreptate Becali? Mare minune ca CFR sa nu fie depunctata, sa fie obligata sa joace cu 4 jucatori under 21, sa fie exclusa din campionat, echipa sa fie alcatuita numai din romani, sa joace fara spectatori iar la meciurile cu FCSB sa joace fara portar.
Exista un Dumnezeu! fcsb l-a furat Craiovei pe Vlad, acum s-a intors roata!
Ce sancțiuni riscă? 1500 Lei clubul și 1000 Lei jucătorul =) Stai liniștit nea Gigi, așa a vrut Dumnezeu. N-ai matele treabă cu instanțele "lumești" (cu excepția retrocedărilor și despăgubirilor de la ANRP bineînțeles)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.