Știri din fotbal internațional
Eliminați rușinos de la Campionatul Mondial, turcii au cerut rejucarea meciului!
0
Jurgen Klopp despică toate controversele de la CM 2026: „Sunt prea multe meciuri, nu ai nevoie de două minute să bei apă”
0
Niciuna nu vrea să câștige! Un meci din ultima rundă pune sub semnul întrebării formatul Cupei Mondiale
0
Refuză să-și asume responsabilitatea după eșecul de la Campionatul Mondial: „Nici măcar nu mă gândesc la demisie”
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
0
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Un profesor de matematică din Câmpina spune că Evaluarea Națională „a fost ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Michael Carpenter, fost înalt oficial la Casa Albă și Pentagon: „Campaniile ...
Libertatea
Nu scandalos, ci clicbaitos pentru voi, pescarii presei românești.
Pai vroiați să strige de FCSB?
Clona de carton.
Cezarica, hai domne Duminică la Craiova să vezi pe Dinamo al tău!! Ați jucat 3 meciuri acasă împotriva oltenilor și nu s-a întâmplat nimic “scandalos” în tribunele de pe National Arena?!!! Păi veniți copii Duminică la Craiova, ca vă dăm împăcare!! Auzi la Cezar, a fost “scandalos”….!! Scrie, *** despre ce strigau dinamoviștii la deje 3 meciuri din București!! Apoi umila plecăciune în fața cititorilor, golănaș de cartier!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Repede va Maí prefaceti scandalizati la adresa Craiovei...ipocrizie mare! De ce nu áti fost scandalizati la ce strigau spectatorii lui Rapid sau Dinamo la adresa Craiovei? Au fost suspendati jucatori Craiovei si culmea, chiar antrenorul Coelho, cel mai linistit si civilizat antrenor ca a indraznit SA spuna ca "e mingea noastra" sau s-a bucurat la UN gol! Nu va e Putin rusine?
Si ce e atat de scandalos?! Terminati cu articolele anti-Craiova, sunteti penibili!
Adevarat s-a simtit oboseala chiar la fundasi ceea ce pana acum n-a fost. Pustiul Matei ar trebui si el odihnit si recuperat nu numai fizic ci mai mult psihic. Vine o saptamana de recuperare si la lupta din nou ca mai sunt 4 finale. Multumim pentru victoriile oferite cu atata efort.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.