Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Gordon și Adeyemi au dat spectacol » Dezvăluirea lui Deco despre Rodri
0
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
99% din jucatorii romani ajunsi pe la diverse "Primavere" au jucat, in cel mai bun caz, prin liga I si asta de vreo 20 de ani incoace.
Andone e la fel de slab ca atacantii crescuti in Romania.
prostalaule
Primăvara nu e o echipa..::;)))) , e tineretul lui Genoa. E normal la vârsta lui.
Un mare fas si nu i nici macar fiu de rege ;))
Management ddb…
Tu ai dreptate . Dar eu spun că la 1000 de juniori plecați în vest , dacă 1 sau 2 vor scoate capul cu adevărat , ne-am scos ca națională. Dau exemplu lui Florin Andone. Dacă nu se accidenta atât de des aveam un vârf perfect pentru naționala noastră. Păcat de problemele de sănătate și ale lui Țucudean. Cred că acum era căpitan la națională
Genoa ca Genoa dar Primavera....eeeeeee!!! Altă viață!!! Altul nenorocit de frații becalihoti... Cine știe prin ce pizzerie își va face veacul...
Bai frate a publicat federatia o statistica a juniorilor plecati din Romania in vest in ultimii cinci ani. Nu tin minte exact cifrele dar media era de 150/an. A mai auzit cineva,ceva de baietii astia?Au fost cumva naturalizati de catre vre-o nationala?Majoritatea plecasera in Italia dupa care urma Anglia.Sa nu uitam ca Man a dat probe an de an in Anglia la celebra academie a lui City si nu a trecut testele ajungand finalmente la FCSB. Branescu a ajuns la Juventus cand avea 16 ani,cel mai mare talent la grupa lui de varsta in Romania,Dupa ce an de an a fost luat in cantonament cu prima echipa,dupa ce s-a antrenat cu Buffon,s-a ales praful.Acum este rezerva lui Aioanei la Farul.
Cand a devenit Genoa superechipa ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.