Alte știri din fotbal
Din lupta la titlu în Superliga se transferă în Italia: detaliile mutării
1
Probleme la Sepsi, Laszlo Dioszegi recunoaște: „Nu poți să-i dai afară! E o situație delicată”
0
Nuno Campos la primul amical, azi, cu Dinamo: detalii din cantonamentul din Polonia
0
Daniel Oprița, despre primele 5 transferuri și viitorul lui la Steaua: „Nu am semnat. Nu plecăm în cantonament”
0
Știri din fotbal internațional
Olanda - Suedia, în grupa F de la Campionatul Mondial: batavii caută prima victorie » Echipele probabile
0
Marele Roy Keane condamă regula care a produs scandal la Mondial: „Fotbalul intră pe un teritoriu periculos”
0
Umit Akdag, aproape de transferul carierei » Turcii anunță reluarea negocierilor
0
Vor să învingă Anglia la Mondial cu un ritual bizar
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
0
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Cum arată „Casa Albă zburătoare” de 400.000.000 de dolari, noul Air Force ...
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Peste 20.000.000.000 de euro din PNRR mai poate primi România de la ...
Libertatea
Manevre , Manevre , Manevre , asta predomonä in ..................... Romania !
Suntem cei mai tari si nu numai prin statistici , la noi roluri importante au si televiziunile , ziarele , arbitri , presedintii de cluburi , politica , tot ... La meciuri din alte campionate se terminat tot dupa 90 de minute , la noi de abia atunci e punctul culimannt cu declaratile patronilor
Fotbalul din Romania este o mare mizerie PUNCT Dragomire , Sandule ... nu radeti ... e din vina voastra !
omu a scris un titlu, ce se vrea ironic, si apoi a copiat clasamentele.
dintr un campionat slab cu echipe slabe, o echipa slaba va castiga :) ce atatea analize ? parca ar conta cine ar castiga titlul, in europa se va face de ras :)
Sa-nteleg ca in acceptiunea celui ce-a scris prezentul articol, Anglia este un campionat slab, dac-au ramas sa se dueleze pentru titlu doar doua echipe? Avem cel mai echilibrat campionat, dar echilibrul se poate instala, din cate am invatat eu, la mai multe niveluri, ori aici, in Romanica, unde Reghencampf isi aduna dupa chefu din noaptea de Revelion o trupa de "razesi" si da de pamant cu toti razboinicii luminii, ai combinelor agricole, precum si cu toti ceilalti binestiuti din Capitala ori din Gruia, nu ma face sa cred decat ca am ajuns rau de tot si ca sa fim ECHILIBRATI, suntem cu totii PARDAF!!!
voi aveti pregatite comentariile pe mail si dati copy-paste? ce analiza? omu copiaza ceva cifre si si-a facut tagetu.
subscriu
ai scremut mult la analiza asta? pai la valoarea echipelor noastre nu se poate mai mult. cand intre candidatele la titlu gomoase si infatuate si cele retrogradabile nu-i nici o diferenta sigur avem un campionat tare adica tare prost
mai bine jos ce slabi suntem
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.