Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
@ tony dc esti fan rapidist adik cioroi imputit ciocu mic ca partida nu se ma rejoaca.......dc venei aseara in club regie ai fi vazut o super petrecere ce sa dat in cinstea stelei si unde noi suporterii am sarbatorit victoria asupra voastra cu 3-0......sunteti destul de inventivi nu am ce zice...sa vina antrenoru cu surub de acasa sa-l de-a jucatorului si ac sa se milogeasca la deaconu sa puna capat meciului....sunteti de-a dreptul penibili.....
Decizia este perfect regulamentara pentru ca in regulament nu se specifica o perioada de timp in care arbitrul poate fluiera sfirsitul partidei dupa ce este lovit. Asta se traduce, la extrem, ca si daca se juca efectiv 10 min, sa zicem, dupa ce a fost lovit arbitrul si apoi se arunca o bricheta pe teren, arbitrul putea fluiera, la fel de regulamentar, sfirsitul meciului. Lacheul angajat de Copos nu face altceva decit sa spuna ca lovirea arbitrului nu a avut loc; ceea ce este evident un abuz.
Asa ar fi corect ca partida sa se reia din momentul intreruperii de la scorul de 1-o ptr. rapid si dupa aceea sa se i-a masuri de depunctare si suspendarea terenului. Prin acest fel lupta ptr. titlu nu ar fi influentata, deoarece meciul sa jucat pe teren iar rapidul sa raspunda ptr. cele intamplate cu depunctarea si suspendarea terenului. Forzza Steaua!
bv domnule Deaconu, ai procedat extraordinar, acum ar trebui sa-ti cerem banii inapoi de pe bilete pt ca ti-ai batut joc de noi! bv si domnului basescu care s-a facut de cacao decorand un personaj care habar are de procedurile regulamentare dar spune ca are mare curaj...... JOS HOTIA, meciul sa continue din min73, Deaconu sa fie suspendat si sa ne plateasca daune suporterilor care am fost la meci!
Saptamana trecuta in Bundesliga s-a produs un incident asemanator, un spectator a aruncat o bricheta din tribune cu care a lovit un jucator ,producand-i o leziune la cap. In ziarele germane a aparut poza(era cu sange pe fata), jucatorul a fost pansat.......si meciul s-a continuat!!!!! Asa ca mai lasati-o cu marea EDUCATIE impotriva barbariei din Romania de pe stadioane....este o exagerare in favoarea unei echipe mai tot timpul FAVORIZATE,oare daca era 1-0 pt. steaua, se mai intrerupea meciul??
Sa se joace partida si daca Rapid pierde sa taca pe vecie.
n-am nicio indoiala ca a fost TEATRU iefin,pe deaconu l-a lovit bricheta pe partea stanga a fetei spre frunte,iar el se tinea de partea din spate...urmariti atent reluarile,deoarece nu avea cum sa-l loveasca in partea de unde se tine el,un mizerabil de arbitru este acest deaconu
Bai fani stelisti dupa ce sunteti aurolaci sunteti si handicapati. Cum sa spui ca deaconu este destept,nu vedeti ce fata de OLIGOFREN are, te uiti la el te miri ca vorbeste.Si acum fie vorba intre noi ,fata asta o are majoritatea stelistilor (mai nou POMANAGIILOR)
mai taceti oilor ...vreti pomana? aia numa la mort primiti...nu mai va sufera o tzara intreaga pentru hotiile voastre..sunteti de rasu curcii
L-au prins pe Deaconu cu matza-n sac. Daca ar fi acordat cele 3 minute, s-ar fi mobilizat fortele de ordine si nu s-ar mai fi aruncat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.