Alte știri din fotbal
L-a pus la punct pe internaționalul român: „Să termine cu prostiile!”
0
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
5
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
4
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
si pe viitor zici ca atunci cand de exemplu conduceti cu 3-0, echipa adversa sa porneasca o bataie generala ca sa pierdeti si voi punctele?
Domnilor! Doar traim in Romania tara tuturor posibilitazilor, unde hotzia si smenuiala sunt la ordinea zilei. Scurt si la obiect: "U" Cluj castiga cu 3-0.
Singurul vinovat de deznodamantul final al meciului este arbitrul Tudor. Pai cum de ce? Foarte simplu. El a inventat acel penalty. - meciul nu a mai fost reluat caci arbitrului ia fost frica sa nu fie linsat pentru ceea ce a facut. I-a fost frica de ceea ce putea urma. Nu mai era instare sa controleze jocul. Eu as solutiona asa: as dispune rejucarea meciului de la 0-0 cu un alt arbitru . In urma incheierii jocului nu ar mai exista interpretari (daca sar da la measa verde verdictul de o parte sau alta). Toti cei responsabili pedepsiti drastic (executarea dupa rejucare) : Bornescu, Tudor, Cadu, si celelte persone implicate. Pedepsiti la modul de a da un exemplu dur pentru eventu
romanii adevarati sa mute inapoi la sud! Aici n-aveti ce sa cautati...asta daca tu intelegi sub roman adevarat gesturi gen Bornescu!!!!!!
Ia zi bre VACA se mamelește inainte de muls ? Cum se face operatiunea ? La fel cum se cheamă păsările la masă ? Piu Piu Piu ..)) !!
aceasta campanie anti cfr pana acum a fost penibil... de acum incolo este ridicol :)) nici nu pot sa ma enervez
spectatorii s-au comportat mai mult de cat decent..batai au fost si de o parte si de alta si nu organizatorii au fost cei care au vina pt ca jucatorii s-au pocnit. Plus ca fara implicare aobservatorului arbitru nu poate suspenda meciul decat daca jucatorii au luat mai multe rosii. Pt ca meciul sa se suspende din motive de securitate observatorul este cel care face raportul pe acceasta dema ori cei doi observatori au declarat la tv ca meciul nu trebuia suspendat si nu pot sa o dea la intors. In concluzie si conform regulamentului meciul este pierdut de ambele :
Esti liber sa pleci la vest de noi, in locul tau de bastina, Ungaria.
cei care au noroc cu voi sunt cei de la PROTV....ce mai dadeau ei la stiirile de la ora 17 dacanu rati voi? :)))
da ma, datorita voua am scapat de civilizatia vestica si ne-am intors la lipsa de civilizatie balcanica...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.