Alte știri din fotbal
U Cluj - Petrolul » Echipele de start
0
Întăriri pentru Adrian Mihalcea, înainte de meciul cu FCSB: „Bine ai venit!”
0
Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Nae Ungureanu, depus la stadionul „Ion Oblemenco”. Mesajul sfâșietor care îi întâmpină pe fani
0
Au plecat de la FCSB și au semnat cu Dinamo, pentru 300.000 de euro: „Profesionalism și calitate”
1
Știri din fotbal internațional
Incredibil: „centralul” de la Erevan le-a prezentat scuze oltenilor, după eliminare! „Îmi pare rău că n-am dat fault”
4
Italienii nu l-au uitat pe Nicolae Ungureanu » Ce scrie Gazzetta dello Sport despre decesul subit al gloriei oltene
1
Manchester City își îmbracă vedetele cu inteligența artificială
0
Revoluție media: Jamie Vardy va transmite Bundesliga pe canalul lui de YouTube
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
7
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Cum arată Tunelul Momaia de 1.350 de metri înainte de inaugurare: Secțiunea ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cele mai importante schimbări care-i așteaptă pe elevi în acest an școlar: ...
Libertatea
punetil pe anghelache :)
NESERIOS SI MINCINOS ACEST NEGOITA CARE DACA L-AS VEDEA IN FATA L-AS SCUIPA . SE ZICEA CA VREA SA ADUCA ANTRENOR DIN AFARA CUM AR FI OLANDA / GERMANIA ... PREPARATORI FIZIC ... UN MARE MINCINOS . INSA MA BUCUR CA NE PUTEM SALVA DE LA RETROGRADARE .
HAI CA AI SPUSO CU CIOBOTARIU ... DACA SI ALA E DE DINAMO ...
Baaaai aduceti-l pe Miriuta! E dinamovit, a declarat ca ar dori sa vina la Dinamo, s-a vazut ca e bun in acest inceput de sezon la Ceahlaul, unde nu a lucrat cu jucatorii pe care ii avea + 4 pe care i-a adus (dintre care 3 jucatori au peste 30 de ani), ar veni cu niste preparatori fizici foarte buni (nu ca cei de acum care foloseste bere la antrenament), si (pt negoita) nu are cere un salariu prea mare pt ca e tanar si vrea sa isi faca un nume in antrenorat.Liviu Ciubotariu ar fi un antrenor bun dar nu cred ca s-ar descurca prea bine cu actualul lot.Flavius Stoican nu a aratat nimic deocamdata. Ultima data cand a fost la Dinamo 2, a pierdut multe meciuri.
Ai dreptate dar nu uita ca totusi puteam castiga campionatul daca nu furau cei de la ce fu ra si hotelul ! Cat despre asa ziz caz valiza , nu a existat fapta ci doar promisiunea ! Rade occidentul de "fapta" asta ! O sa vezi ca pana la urma se va reveni asupra acestei decizii !
Impresia generala e ca Negoita n-are "cash"! La Becali a fost alta treaba, a investit cand a fost Hagi antrenor si acum in ultimul timp cand deja se facusera vreo 5-6 ani de cand numai luase campionatul si si-a dat seama ca or sa-l alunge cu pietre din Ghencea daca nu investeste si merge la "mica ciupeala"! Oricum cu vanzarea lui Chiriches si cu accederea in LC e pe plus cu mult!
a fost o ironie. cu 2 sensuri.
Poa sa vina si Ancelotti ca tot nu face fotbalisti din potaile astea .
La dinamo incepand de luni o sa vina Jijel Frone antrenor principal si Tudorel Popa secund!Vor semna pe 2 ani!Director sportiv o sa fie Mihaita din Berceni!V-am adus aceste informatii cu drag Jaaavrelor!
de unde stii tu ca nu ? deocamdata asta a fost strategia lui, ce voiai, sa arunce cu banii din prima ? adu-ti aminte ce caricaturi v-a adus becali in 10 ani. si cat de multi au fost. jucatori cat fanionul, oameni de la hoteluri, brazilieni din papua, si tot soiul de ciudati. pe care nu dadea deloc asa multi bani. pentru ca a vazut ca putea cumpara altceva. a mers, in 2005, 2006... dupa cazul valiza, a renuntat la aceste obiceiuri, si el si altii, nu le mai dau numele. si a inceput sa bage bani, mai serios. a cumparat mereu, timp de 7 ani, pana sa vezi ce vezi acum, la steaua. si tu ce vrei ? sa faca negoita ce n-a facut becali ? nici gand. face la fel.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.