Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
1
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
4
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
5
Știri din fotbal internațional
Eroul lui Arsenal, „furat” de la sărbătoare: „N-am mai văzut așa ceva”
0
„Bayern sau PSG?” » Mikel Arteta a dat declarația serii, după ce a dus-o în finala Ligii pe Arsenal
0
Diego Simeone, după Arsenal - Atletico: „Nu are niciun sens! A fost CLAR”
0
Prima plecare de la Atletico, după semifinala pierdută cu Arsenal?! „Sunt foarte dărâmat”
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
Kingdon tu vorbesti se Hagi ba parlitule? Pai din campionatul Romaniei,Hagi e cel mai bun. E Regele! Academia Hagi chiar a dat jucatori in campionatul asta. Altfel eram si mai jos decat suntem. Cei ce vorbiti de Hagi urat chiar sunteti fara o chifla in stomac si cu creier de musca. HAGI chiar merita respect, pt ca a facut si face ceva pt fotbalul românesc. Omul vrea normalitate intr.o tara de perversi si de hiene si de caractere zero. In tara asta daca nu ar mai fii si astia putini care sa se lupte cu gasti si sisteme de oameni antiRomania, chiar s.ar alege praful de noi. Respect Hagi!
Cosmin Contra a cerut (dupa o lunga discutie cu Mutu) ca Bokila sa fie naturalizat pentru a putea fi convocat la nationala Romaniei. Din pacate"This is Romania!".
O spun cu regret dar pe zi ce trece devine tot mai penibil. Este atât de jenant încât schimb programul când vine cu subiecte genul ăsta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi Țâru este accidentat, de ceva vreme. Cum să îl convoace ?
Paranoia?
Iar a iesit la rampa "MARELE antrenor? ce tot mananca castanet cu statuile si toate celelalte/; A UITAT? A JUCAT PTR. BANI nu pentru onoarea tarii, cum macane atat; ce mare jucator e fi-su? sunt ca el cel putin vreo 20. Hai lasa-ne si du-te la turcii tai.
In mare parte are dreptate!!Mai tot timpul zice bine si zice cam de mult timp incepand de la conferinta aia de acum vreo 20 de ani!!Sncer nu am avut incredere in antrenorul Hagi la inceput,mai toti radeam de el ca nu va fi antrenor.Ne-a dat tuturor peste nas prin ce a facut la Viitorul si a demonstrat valoarea lui.Daca am mai avea 2-3 ca el in fotbalul romanesc cu siguranta am creste.Din pacate il vom pierde si pe el si vom merge tot mai jos. Jos palaria in fata ta Gica Hagi si iarta ne ca nu am stiut sa te pretuim!
bai nene nu il mai bagati pe imbecilul asta sa vorbeasca, asta cu nasul rosu ca Rudolph. acest pitic patetic cu capul mare are imprensia ca e scula. acest sugator de fonduri publice caruia i s-a dat hotelul de la Mamaia cu 1 $ de comunisti face *** cand abereaza prostiile astea. bai spalatorule de bani cu ciobanasul din pipera sa-ti intre bine in dovleacul ala de il ai pe umar, 1-tu antrenor la alta echipa nu o sa faci treaba, ca nu esti antrenor; 2- fii- tu nu o sa fie fotbalist in veci decat la echipa ta (deaia ai facut echipa sa alba si el unde sa joace, ca alfel juca pe la nunti si botezuri); 3- nu te mai da mare fost fotbalist, ca pe unde ai fost ai cam lustruit banca si la Barca ii faceai ghetele lui Stoichkcov; 5- esti *** si un agramat implant, ai un caracter zero ( cand te-a luat Steaua aveai semnatura pe 3 contracte cu echipe diferite);4- un sfat, nu mai iesi pe post ca rad si curcile de tine, ai ajuns subiect de batjocora.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule Hagi, haideti sa spunem TOT adevarul. Ca din zecile de jucatori formati si vanduti mai apoi de Viitorul, a confirmat unul singur !!! Ianis poate e bun dar s-a reapucat de fotbal cu adevarat acum 2-3 luni, dupa 2 ani de facut bara la Fiorentina. Da, selectiile pot fi criticate dar nu o dati pe Dinamo si Nedelcearu. In primul rand Nedelcearu Nu a fost convocat niciodata la nationala mare cat era la Dinamo. La o saptamana dupa ce a plecat in Rusia , fara sa apuce macar sa debuteze, a fost convocat de Contra ! Similar si cu Anton. Ridicol ! Dar asta nu inseamna ca sunt mari si tari aia de la Viitorul. Uite in ce hal joaca Nedelcu si Coman , care erau perlele echipei , nici impotriva Chiajnei nu fac fata. Ati luat titlul pt ca CFR si Craiova nu stiau cum sa se dea la o parte cand jucau cu voi, Iar Dinamo si Astra mureau de gat cu FCSB. De aia l-ai luat . Apoi v-au dat cipriotii cu terenul in cap in preliminariile Ligii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.