laurentyu1964  •  17 Aprilie 2018, 10:29
Postat de fangigi pe 17 Aprilie 2018, 01:10

Mai bine i-ar fi lasat pe Dinamo in playoff decat sa faca ei figuratie si sa se faca de ras! Aia sigur incurcau fcsBecali, ca de obicei!

DU TE la liga a 4 a si ***

magic4ever
magic4ever  •  17 Aprilie 2018, 10:00

Asa *** de arbitru??? Asa penalty inventat intr-un moment in care FCSB nu avea ocazii de gol??? ***, altfel nu mai ieseau cei de la Astra la atac si puteau sa joace la 0-0...

ray51
ray51  •  17 Aprilie 2018, 09:46

Dani, sunteti o varza ... cu rață de Pipera.

snobul
snobul  •  17 Aprilie 2018, 09:27
Postat de Simi Bidilean pe 17 Aprilie 2018, 04:07

Solicit tuturor celor ce comenteaza ANTI , F.C.S.B. SA SE ABTINA DE LA COMENTARII . ESTE CEEA MAI TITRATA ECHIPA DIN FUTBOLUL ROMANESC . MERITA RESPECTATA INDIFERENT DE OPTIUNILE COMENTATORILOR.... CEEA CE AM VAZUT SAMBATA LA MARELR MECI STEAUA -RAPID NU VOI MAI URMARI NICIODATA -- ASATA NU ESTE SPORT ,ESTE REGLARE DE CONTURI .INTRE === *** DIN GHENCEA SI CEI DIN SOSEAUA GURGIULUI.

Cat e salariul pentru trolling? :))

ludasmatyi
ludasmatyi  •  17 Aprilie 2018, 09:13

Observati si arbitrajul partinitor, profcsb care a viciat cat de cat rezultatul!

nebraska
nebraska  •  17 Aprilie 2018, 05:57

simi bidilean:)))))))))))) Asta scrie de ***:)))))))

673474022797724
Simi Bidilean  •  17 Aprilie 2018, 04:07

para.para
para.para  •  17 Aprilie 2018, 03:25

Atie cineva de ce FC gspfcsb joaca doar lunea, adica ultimul meci al etapei?

fangigi
fangigi  •  17 Aprilie 2018, 01:10

firaldo
firaldo  •  17 Aprilie 2018, 01:02

De parca mai pacaleste pe cineva cu iesirea asta,Astra a stat pe burta cu FC FCSB,Kovacs ieri a dat 3 minute de prelungire...iar CFR a tras de timp aproape 2 minute...iar Kovacs a fluierat chiar mai devreme,a intrat in panica ptr ca urma o faza importanta ptr Viitorul.Rusinos.