Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » S-a terminat prima repriză
6
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor!
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Baaaaa....degeaba....la steaua poate sa vina si Messi,tot nu joaca bine.In 2-3 etape ciobanettele distruge orice jucator.Pei steaua a luat in ultimii ani zeci de jucatori,printre cei mai buni din RO,si???Ce s-a intamplat cu ei??Nu vedeti ca niciunul nu da randament la steaua???Din zecile alea de jucatori era imposibil ca macar 2-3-4 sa nu confirme.Alta e problema acolo ;)
simplu, taiati salariul lui costea :)
Si ce te maninca ? Vezi-ti de echipa ta cum va achitati datoria de 30 mil euro , sar putea sa fiti dezafiliati la anul ce vine
Wesley va rupe vestiarul . Ciobanul se va parli rau la buzunar !
Profitul este al lui Belciug nu al stelei ! Astia sunt creditori sau mai bine zis camatari .
Spune tu care e situația exacta financiara și mai ales cum ați făcut voi 30 de milioane datorii la bănci și performante zero ?
cine te-a pacalit?
mai putin Steaua si CFR. Sunt singurele cluburi care in ultimii ani au facut profit clar.
mai putin Steaua si CFR. Sunt singurele cluburi care in ultimii ani au facut profit clar.
mecanismul e simplu si arhicunoscut. cand mai fac niste bani din infractiunile lor clasice, "patronii" din L1 "imprumuta" cluburile pe care le detin si apoi "cumpara" masiv jucatori de toti banii. in felul asta evita plata impozitelor la stat, iar cluburile le raman datoare pe veci. ulterior isi recupereaza banii fie prin revanzarea "marfurilor", fie pe sub mana, prin tranzactii inverse. evaziunea fiscala este evidenta, dar imposibil de contracarat cata vreme "patronii" excroci nu sunt obligati prin lege sa faca doar sponsorizari nu si imprumuturi catre ....propriiile afaceri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.