Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu anunță planul de atac după ultima decizie în privința palmaresului Craiovei: „Minimum 40-50 de milioane de euro!” + „Să nu vă mire dacă Rotaru va chema în judecată Clubul Sportiv!”
0
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Echipe probabile
0
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu » Echipele probabile
0
Întrebat după Rapid - Petrolul: „E adevărat că sunteți certați cu antrenorul?”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, seară de uitat: două goluri primite din două șuturi pe poartă. Cum l-au notat spaniolii
0
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
FC Oile . rusine pentru cum ati castigat cu urziceniul.
Domnule Copos,dumneavoastra va folositi de orice eveniment ca sa justificati si sa legitimizati vanzarea echipei de fotbal Rapid.Lasa-ti politica asta ca e fumata demult....
Idiotul asta uita ca a fost deconspirat la TV de Bela Kassai ca aranja delegarile arbitrilor, mai ales a celor cu magazine Samsung! Comunistu` dracului are memoria scurta! Sa plece odata naibii din fotbal ca ne-am saturat de el!
cum poate comunistul asta sa vb intr-un asemenea mod de arbitraj si de incorectitudine? a uitat utc-istul ca Universitatii Craiova i-a fost anulat un gol clar? Copos jigodia asta care o vindea si pe masa cand s-a pus problema sa fie anchetat de DNA vb el acum de incorectitudinile fotbalului romanesc? georgica stai in banca ta mai imbatraneste cu cativa ani, resemneaza-te ca pt tine exista doar locul 3-4 in cel mai bun caz 2 si lasa-ne pe noi cu rabufnirile tale de comunist frustrat!
utc,homosexual COPOS+VALVIS=COPII :))))ia si mori de nervi.Dar arbitrajul de la meciul,Craiova-Gunoierii nu lai vazut???luateasi in pula sa te iau pe tine si toata antena voastra :)))))))))
Pai daca isi face DNA treaba, probabil te inhata astia pana sa apuci sa dai taraba de sub podul grand Lui Taher sau Iancu. E mai bine sa iesi mai repede din peisaj ca erou si victima, si sa-ti mutumeasca rapidistii ca le-ai adus de 2 ori mai multe titluri decat aveau pana sa sa te ocupi tu de taraba.
Oare Copos se refera la arbitrajul de la meciul dintre F.C OAIA SI UNIREA URZICENI?
Aveti dreptate domnule Copos este strigator la cer nu se poate continua in acest mod , doua penalturi clare ca lumina zilei cu CFR. doua penalturi clare si fault in faza premergatoare golului cu UNIREA URZICENI punctele nu se mai intorc inapoi sincer sa fiu nu credeam ca se mai pot face asemenea hotii cu arbitri dar acestea nu sunt greseli sunt hutii clare, o greseala de arbitraj se poate intampla oricui dar nici in asemenea hal.
Copos are dreptate dar uita ca din cauza lui si a celorlalti conducatori de cluburi s-a ajuns aici.Ei i-au invatat la bani pe arbitri...d c il are pe Zotta langa el? d c Steaua il are pe Argaseala? cumva rasplata pentru "umarul" pus la meciurile castigate, cand acesti domni erau arbitri? National-Rapid,cu Gino intrat pe teren si arbitrat de Zotta va spune ceva?
un site dedicat celor care urasc dinamo: http://dinamovisti.uv.ro
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.