Alte știri din fotbal
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Loser? Hai zi zau cu limba scoasa! Sau mai bine spune-mi cum se scrie in Morse-ul vostru BEBEEBEEBBBEE HHEEEHE!
e cea mai mica problema a Stelei , ABBA vad ca nu se dezminte , trage catre... B , sau catre FUTSAL ?
O echipa rurala, cu sediul in comuna Mogosoaia, jud. Ilfov, cei care-i sustin se vor obisnui repede cu noua sigla surogat :)))))
da , pacat ! Divizia A de altadata era mult mai interesanta , vedem ce va fi ...
Asta e corect,insa nu e vina Stelei.......Uita te si la scotieni,e exact aceeasi problema......sa-si faca restul echipe tari,sa avem concurenta si atunci cine stie!!!! Insa Steaua n-are ce face din acest punct de vedere,ce,sa le platim noi datoriile???????
* concurenta
pana la urma sa stii ca acest lucru nu este in favoarea Stelei , cum sa cresti daca nu ai concutenta , terminatii astia nu sunt in stare sa-si fac o echipa cat de cat ( sa nu vb de dubluri pe posturi ), cum campionatul a devenit extrem de slab rezulta o campioana care are probleme in cupele europene ...
La Craiova se sparge buba incet incet.....singurele adversare cat de cat serioase raman tot Petrolul si Astra....cat de cat am spus..... Dinamo poate de la anul sa puna probleme,oricum la ce echipa isi fac acum cu trasferuri pe 6 luni.....nu-i inteleg,dar nu e treaba mea PS:Pentru dinamovistul ce postase mai jos:tu chiar crezi ca Steaua de-l vroia pe Grozav,nu facea o oferta superioara celei lui Dinamo,Hai mah sa fim seriosi,voi va cacao pe voi la 300.000 pe Ngadeu ala sau 500.000 pe Cretu...:P
ar fi o chestie , oricum e bine in conditiile actuale cand strainii de la ocupanta locului 2 dezerteaza , nu s-au prezentat la vizita medicala !!! , la Petrolul e degringolada , Astra a lasat-o moale ... singurul adversar de luata asa... mai in serios e Craiova , restul ce sa mai vorbim, unii transfera old boys , sau cel mai rau altii au chiar 8 jucatori , se disputa acest retur in sala si nu stim noi ???
"Am avut mai multe oferte pentru el, au fost şi discuţii cu Steaua. De la Dinamo a fost singura ofertă concretă şi ne-am înţeles cu ei. Pentru Grozav a contat mult că poate ajunge iar la echipa naţională", a spus Lucian Marinescu" Tu unul,cam ce intelegi de aici????????????Daca Dinamo a facut singura oferta concreta,rezulta ca l-a dorit Steaua??????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.