Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
eu cred ca atata timp cat echipele din tiganie au castigat campionate si cupe arbitrii au fost curati si nepatati.anul acesta fiindca nu mai este la timona o echipa din provincia Romaniei,bucuresti,toti arbitrii care arbitreaza meciurile acestei echipe sant manjiti si cumparati de catre unguri,aia cred.DOAMNE CATA IPOCRIZIE
http://vifor.tripod dot com
Pai Bogaciu asta e fan Steaua ! Pinalti face scandal ca sa nu se prinda lumea ... Ia sa vedeti ce o sa ii toace arbitru' asta pe CFR. Delegarea a fost facuta de la Stana Becali din strada Alexandru.
dupa unii totzi arbitrii is corupti, si nici daca aducem de afara nu le convine. Cred ca ar trebui sa ne lasam totzi de fotbal care ar trebui sa fie un joc frumos dar la noi este doar o mare harababura.
pai daca ei zic ca arbitrul a tinut cu steaua in tur nu vad de ce s-ar supara ca l-au delegat la un meci al cfr-ului
Bogaciu e arbitrul de casa al clujului. In meciul de la Vaslui s-a vazut cel mai bine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.