Alte știri din fotbal
Supărat că ratează Oțelul - FCSB: „Să-mi explice cineva!”. La ce rezultat speră diseară
0
De asta a ERUPT Cristiano Bergodi! Avem tot tabloul scandalului: „Puteam să-i fiu tată!”
20
Pancu a anunțat un transfer iminent la CFR Cluj » GSP i-a aflat numele: fostul jucător de la Rapid!
3
Raportul „centralului” Rareș Vidican, după scandalul iscat între Cristiano Bergodi și Andrei Cordea
8
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Arsenal îl critică pe Ruben Amorim pentru tratamentul oferit starului lui Manchester United
0
Fără echipă din vara trecută, George Pușcaș li se alături lui Ionuț Radu, Florinel Coman și Adrian Șut: „Bun venit în familie”
0
Cole Palmer doboară recorduri în Premier League » A depășit și legendele lui Chelsea
0
Leo Messi ia startul în noul an cu un gol fantastic!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
Scuzati-l pe requiem. Umblu dupa el cu medicamentele sa si le ia ca le-a sarit la amiaza si are dereglari mintale si comportamentale severe... Apropos, l-ati zarit cumva pe colegul sau de salon WC Tudor?
Prefer sa castige rapidul ,sa fie steaua pe 3
du-te si spala-te pe ochi mitic borat,nu vezi ca foto aia e dintr-un amical de asta vara,sugaciule?
Cazu si cadu in cap, sarcu'! Apropo in poza aia e fault ca lumina zilei, ca se urca cu mainile pe jucatorul in alb, ca sa dea si ek cu capu' in minge. Pe cat facem pariu ca nu s-a fluierat nimic? ti-ai dreaq de unguri!
pai si ce faci dupa aia tampitule? muriti de foame, oricum n-aveti nimic la voi acolo in ilfov si baragan inafara de tigani si fier vechi :)
sau Steaua:P
a ajuns 'salamul unguresc' pe langa 'salamul de Sibiu'. 'salamul banatean', etc ... (ardelenii fac salam din orice si peste tot). Mai ia cefere cateva puncte via Berbecaru, apar si 'carnatii unguresti', 'untura mureseana', 'pateu Pazcanycu aroma Dansa', 'laptele Fabbiani 10% grasime restul e-uri', 'paine graham Semedo', sau 'bere la tava Andoneberg'. Nu se poate, afara cu ungurii din marketurile bucurestene.
a descoperit si asta america.... Ce sa spun, madam multemedia...
Mai bine sa castige Rapidul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.