Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Cel mai dramatic scenariu! » Final fantastic dar extrem de posibil la care am putea asista în bătălia pentru play-off

« Înapoi la articol

Comentarii (25) Adaugă comentariu

blocatu  •  19 Februarie 2018, 04:00

Postat de pol1tehnicaiasi pe 14 Februarie 2018, 09:55

Asculta la mine...suntem peste viitura cu 3 clase...o sa-i batem cu tot arbitrii asculta ce spun aici !! Doar nu o sa joace si arbitrii la ei...viitorul e mai slaba ca in sezonul de toamna...noi suntem si mai buni ca-n toamna..le rupem fasul la dobrogeni...ai sa vezi tu...dar mai intai trebuie sa batem la timisoara si eu cred ca vom bate fara probleme.

esti un fenomen! :D pai Viitorul v-au calcat pe cap in tur,daca se termina 12-2 nu se supara nimeni!tucudean ala a ratat 8 ocazii pana sa va dea primul gol! si voi sunteti 3 clase peste! cu cine vreti ma in play-off? cu badic si cu coinac(!) ? ati batut pe descultii de la timisoara si pe voluntari si va vedeti campioni, dar asteapta ultima etapa, sa nu ai vreo surpriza, Viitorul nu e timisoara!

Sassu Cristache  •  14 Februarie 2018, 17:50

Postat de dinamo_fan pe 14 Februarie 2018, 11:00

meseria de "jurnalist" acum se numeste "cancanist". astora de la gsp nu ca nu le iese...ci pur si simplu apartin altei bresle.

Ba chiar apar comentarii politice si alte inscrisuri care nu au a face cu sportul! RUSINE!

Mihaela Racu  •  14 Februarie 2018, 14:49

Botosani-Iasi -Dinamo in PLAY-OFF

minell73  •  14 Februarie 2018, 13:11

Postat de Radu Fifea pe 14 Februarie 2018, 09:23

Spre binele fotbalului sper ca campioana blaturilor, cateaua lesinata, aka dinamo, sa nu prinda play-off-ul. Nu de alta, dar ne mai face inca o data de ras in Europa.

Nu sunt dinamovist, dar ai dat-o ca la usa tarlei. Pai fcsb nu ne-a facut de ras in europa? Glume de cresa, nici macar de gradinita.

dinamo_fan  •  14 Februarie 2018, 11:00

Postat de loko1 pe 14 Februarie 2018, 08:33

Nu merită banii acest ziar. V-am sfătuit să întrați în arhiva " Sportul popular" anii 1960- 1970 să învățați ce articole trebuie să cuprinndă un ziar al sporturilor.Există foarte multe competiții în desfășurare interne sau externe ,iar în Gazeta voastră nu există.Sunt campionate de volei,handbal ..... iar în ziar aștept rezultate clasamente ,articole cu desfășurarea meciurilor etc.Eu cred că voi v-ați greșit profesia,trebuia să alegeți vînzători ,agenți imobiliari,aprozar orice altceva .

meseria de "jurnalist" acum se numeste "cancanist". astora de la gsp nu ca nu le iese...ci pur si simplu apartin altei bresle.

caminero  •  14 Februarie 2018, 10:24

Postat de Dan Ionescu pe 14 Februarie 2018, 09:48

Mai Caminero intre Viitorul si Iasi crezi tu ca arbitrii lasa Iasiul.Viitorul e-al REGELUI ala intra sigur in play-off,ca altfel ne pleaca regele.Astea-s obiectivele majore ale unor arbitri .Dinamo si Viitorul in play-off .Iasiul a fost lasat sa incurce Botosaniul dar ...ATAT.Baga si tu la cap si intelege VIITORUL ,DINAMO SI STRA SUNT IN PLAY-OFF .Si eu as vrea Iasi sau Botosani pentru suporterii lor frumosi in play-off.Dar nu arbitram noi sau strainii .Vor arbitra Coltescu,kovacs,Avram Radulescu ...

Beneeeee ... Mai vorbim noi după ce se trage linie la etapa 26 ...

Remus Ghiorghiu  •  14 Februarie 2018, 10:17

LUAVAȘ IN PUUUULA GAZETA DIGITALA DE HAPSANI CE SUNTETI!!!!

balauru48  •  14 Februarie 2018, 10:05

Postat de Dan Ionescu pe 14 Februarie 2018, 09:48

Mai Caminero intre Viitorul si Iasi crezi tu ca arbitrii lasa Iasiul.Viitorul e-al REGELUI ala intra sigur in play-off,ca altfel ne pleaca regele.Astea-s obiectivele majore ale unor arbitri .Dinamo si Viitorul in play-off .Iasiul a fost lasat sa incurce Botosaniul dar ...ATAT.Baga si tu la cap si intelege VIITORUL ,DINAMO SI STRA SUNT IN PLAY-OFF .Si eu as vrea Iasi sau Botosani pentru suporterii lor frumosi in play-off.Dar nu arbitram noi sau strainii .Vor arbitra Coltescu,kovacs,Avram Radulescu ...

Ai dreptate ma, moldovenii sunt mai frumosi. Pacat ca n-au minte! Unii dintre ei. :))

pol1tehnicaiasi  •  14 Februarie 2018, 10:04

Postat de balauru48 pe 14 Februarie 2018, 10:00

Sigur, voi daca nu erati furati castigati titlul. Comentariu de moldovean sadea...

Sa stii ca daca nu pierdeam 6 pct cu sepsi, 2 cu juventus, 2 cu timisoara, 2 cu gaz acasa, aiurea acasa...hehe cu astea 12 puncte, unde eram oare?? Cu 48 de puncte...dupa injumatatire, eram chiar in lupta pt ...TITLUL !! :)

balauru48  •  14 Februarie 2018, 10:00