Comentarii (154)
cordell.hull
cordell.hull  •  23 Iunie 2020, 10:05
Postat de caesarone pe 23 Iunie 2020, 09:52

So? Toate sondajele confirma ceea ce stim cu totii, ca FCSB e Steaua! S-a facut un sondaj si printre stelisti, 95% dintre ei considera ca FCSB e Steaua! Doar postacii rinisti latttrà aiurea pe aici, every day!:)))))) Cei talpanisti sunt insignifianti...epsilon...

Da bravo ma acum facem sondaje din care sa aflam dacă fcsb e Steaua... eu zic sa consulți prima data hotărârile judecătorești ... e mai sigur asa

cordell.hull
cordell.hull  •  23 Iunie 2020, 10:01

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cordell.hull
cordell.hull  •  23 Iunie 2020, 09:56

Vorbim de suporteri nu de spectatori de rezultat ce îl divinizeaza pe gg care a făcut mult bine...dar hai da vorbim de tiparul “iubitorului” de FC Fcsb ca sondajul la asta se referă, nicidecum de a fi suporter care e cu totul altceva... uite aici “iubitorul” de FC Fcsb ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cai_furate_romane
cai_furate_romane  •  23 Iunie 2020, 09:53
Postat de cordell.hull pe 23 Iunie 2020, 09:47

Mai FC Fcsb istule eu vorbesc de suporteri nu de iubitori de piperean

Suporteri, da! Noi la Kolozsvar suntem cei mai tari, chiar daca suntem putini, avem solutii pentru orice! Prostii si-au dat seama abia acum in pandemie ca pot pune galeriile la boxe, noi suntem pionieri, de 10 ani facem asta! Előre CFR!

cordell.hull
cordell.hull  •  23 Iunie 2020, 09:47
Postat de caesarone pe 23 Iunie 2020, 09:45

Care este cea mai iubită echipă de fotbal din România? 1. FCSB 52% 2. Dinamo București 8% 3. Universitatea Craiova 6% 4. Rapid București 5% 5. CFR Cluj 3% 6. Universitatea Cluj 3% 7. CSA Steaua 2%

Mai FC Fcsb istule eu vorbesc de suporteri nu de iubitori de piperean

gazzaev.valer1
gazzaev.valer1  •  23 Iunie 2020, 09:47

Hai cu disparitia definitiva si irevocabila. Romania nu mai vrea sa auda de becali, nu mai vrea sa auda de clona fc fcsb (nu e Steaua).

cordell.hull
cordell.hull  •  23 Iunie 2020, 09:44
Postat de dansy pe 23 Iunie 2020, 09:42

Bai profesionistilor azi se joaca un meci important in Play-off- Universitatea cu Botosani si voi nu scrieti nimic! Nu va este bai rusine??/Ne infestati tot cu echipa oierului?

Pe cine interesează un meci între doua echipe cu afinități FC Fcsb iste?

caesarone
caesarone  •  23 Iunie 2020, 09:36
Postat de Cristi Sorin pe 23 Iunie 2020, 09:35

Pana la urma sunt banii lui...

Si nervii suporterilor...

277708536361513
Cristi Sorin  •  23 Iunie 2020, 09:35

Pana la urma sunt banii lui...

sexilianul
sexilianul  •  23 Iunie 2020, 09:28

se vede ca prin ceata bomboana de pe coliva,VESNICA pomenire........DDB....

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Comentează