Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Ce frumos comentezi, toate fazele, cred ca tu joci fotbal non stop 24 din 24, mare expert esti Ionele, cum le sti tu pe toate...esti cumva fcsbist?
Domnilor,de aceea este frumos fotbalul,pentru ca naste atatea controverse.Cine a scris acest articol este un om care n-a jucat fotbal niciodata,sau este un rau intentionat.Cu toata tensiunea la care sa jucat nu a fost un meci greu de arbitrat.Tensiune provocata de jucatorii Craiovei care au inceput jocul cu duritati,vrand sa-si arate muschi.Intodeauna in fotbal o echipa modesta va face gat,numai sa-i dai acazia,si acestea au venit.1)La primul gol,erau cativa centrimetri,daca a fost sau nu ofsaid,un arbitru oricare ar fi el nu poate fi condamnat pt. asa ceva.2)La Denis Man penalti clar,stoparul Craiovei si-a facut avantaj impingandu-l pe Denis cu ambele maini nu cu una cum mincinos spune autorul articolului.Golul 2 este clar,hent involuntar inafara careului,dar ghinionul lui,a intrat cu mana pe minge in interiorului careului,penalty clar.La presupusul fault a lui Tamas sa fim seriosi.atacantul trecuse de Tamas,chiar daca stelistul intinde mana la spate nu putea influienta actiunea atacantului,cazand ca o baliga,rusinos pt. un fotbalist sa cersesti un avantaj.Cat despre Acest individ veros pe numele lui Marcel Popescu,cauta doar scandal sa iasa el in evidenta,nu cred ca Craiova ar nevoie de un astfel de om.
Prostul ala intra cu mingea in mana in careu , ce vroiai?,ehent clarsi 11m.HAISTELUTA , 27
frumoasa echipa Craiovei,dar sa vedem daca pot juca asa si cu alte echipe.aseara au facut probabil cel mai bun joc al lor din acest campionat,dar tot nu au castigat.asta spune multe despre diferenta dintre Steaua si restul combatantelor.urmeaza o pauza pentru echipele de club,timp in care vestita galerie a lui doardinamobucuresti are timp sa pregateasca noi coregrafii.se aude ca vor sa apara cu lucruri inovatoare si le vor testa initial la un Liberty Parade.
Domnilor,de aceea este frumos fotbalul,pentru ca naste atatea controverse.Cine a scris acest articol este un om care n-a jucat fotbal niciodata,sau este un rau intentionat.Cu toata tensiunea la care sa jucat nu a fost un meci greu de arbitrat.Tensiune provocata de jucatorii Craiovei care au inceput jocul cu duritati,vrand sa-si arate muschi.Intodeauna in fotbal o echipa modesta va face gat,numai sa-i dai acazia,si acestea au venit.1)La primul gol,erau cativa centrimetri,daca a fost sau nu ofsaid,un arbitru oricare ar fi el nu poate fi condamnat pt. asa ceva.2)La Denis Man penalti clar,stoparul Craiovei si-a facut avantaj impingandu-l pe Denis cu ambele maini nu cu una cum mincinos spune autorul articolului.Golul 2 este clar,hent involuntar inafara careului,dar ghinionul lui,a intrat cu mana pe minge in interiorului careului,penalty clar.La presupusul fault a lui Tamas sa fim seriosi.atacantul trecuse de Tamas,chiar daca stelistul intinde mana la spate nu putea influienta actiunea atacantului,cazand ca o baliga,rusinos pt. un fotbalist sa cersesti un avantaj.Cat despre Acest individ veros pe numele lui Marcel Popescu,cauta doar scandal sa iasa el in evidenta,nu cred ca Craiova ar nevoie de un astfel de om.
Iodiot, Acka isi creaza avantaj clar, intra in posesia balonului, tantalaule. Hent clar si penalty, asa scrie la regulament, bai mr. praz!
La De Amorim nu e ofsaid apoi fazele sunt așa aceeași interpretare la Boston si Rocha La 11 metri a compensat faultul la Man care trebuia dat si nu la dat cu hentul lui Acka
Bah ejti nebooon??? Sa vina militiaaaa!!
Bine ma, dar de faultul clarisim la Man ce spui, potaie?
In primul rind mingea ia sarit in mina aflata la citiva centimetri de corp,intentia nu exista fiindaca jucatorul isi trage mina,apoi este clar in afara careului.In al doilea rind ofsaidul nu este f calr,dar asa cum spui si tu pot fi 2-3 cm. deci unde este obiectivitatea. Se vede ca stii mult fotbal din comentariul alaturat,spunind ca se considera hent fiindca hentul continua in careu. Mai bine *** *** tai!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.