Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Si despre palmaresul celor doua formatii nimic? Nimic despre echipa din Cluj, care este echipa DNA-ului!! Nimic despre Masoneria maghiara din Canada? Vai, vai au ratat un asemenea material de sacandal comunistii de la Paris? Nimic despre eliminarea rusinoasa cu Famagusta? !00 de ani pentru un event castigat prin "cotizarea" invatata de la dl Andone? Masoneria Maghiara n-are putere si-n Loja din Franta?
Documentarea a fost furnizata de "gazetarii" din Romania!! Este de notorietate adversitatea patronului Trustului Crescent fata de Becali! Iar Becali a avut 5%, dar a fost fraier!
comunist este cenzurat????????????
PSD-ista Ana Birchall, s-a hotarat sa candideze pentru Camera Deputatilor in colegiul SUA - canada, o vacanta dupa suzeta... Nastase si-a tras manea ! Celebrul nepot al nu mai putin celebrei matusi Tamara continua sa uimeasca Romania! Mai nou, pe internet circula balada lui Adrian Nastase, in care se regasesc mai multe motive din cariera zbuciumata a fostului prim-ministru din perioada 2000-2004. Mai multe informatii in site-ul www politicienii ro
Nu ne dezamagitzi baieti !!! Suntem alaturi de voi !!! FOOOOOOOOOOOOOOOORTZ CFR !!!!!!!!!!!!
asa si?
...jurnalistul rspectiv e cam prost informat...probabil de jurnalistii habarnisti de prin romania..mai ales de cei din cluj...putea sa vina sa ia interviuri de la cei 2000 de suporteri care au fost de ex la primul antrenament al cfr ului din era munteanu....sau poate de la cei 25000 de tacuti spectatori de la meciul cu chelsea....sau...are o sansa mare sa aleaga pe catvia din cei 2000 care vor fi la londra la meciul cu chelsea....aveti mailul meu domnilor ziaristi habarnisti ptr intrebari
**** tuturor celor care jignesc Steaua si **** la totii **** antistelistii!
mai nou este cenzurat cuvantul COMMUUNNIIST
ca sa intelegem mai bine ce e Le Monde: este ziarul comunistilor francezi. A fost in anii 60-70 puternic sustinut cu bani chiar din URSS(POATE SUNT DOAR ZVONURI).Nu ma mira ca un evreu comunist il citeste si azi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.