Alte știri din fotbal
Mihai Stoica anunță spectacol pe Arena Națională la derby-ul dintre FCSB și Rapid: „S-a trecut binișor de 20.000 de bilete”
0
Jucătorul Rapidului a intrat în rolul de Moș Crăciun pentru copiii din Academie » Care a fost cel mai râvnit accesoriu
0
Scouter din Germania la Oțelul Galați - FC Argeș: pe cine vine să vadă
0
MM Stoica a identificat greșeala decisivă de la eliminarea dramatică a Craiovei din Conference League: „Poate nu se întâmpla catastrofa!”
1
Știri din fotbal internațional
Bologna - Inter, în semifinalele Supercupei Italiei » Deschidere de scor în minutul 2
1
Polițistul-fotbalist care a scris istorie în Conference League! A intrat pe teren și a stabilit un record unic în Europa
0
Starul din Premier League, la prima apariție publică alături de noua iubită: „I-a purtat noroc”
1
Marius Marin, capăt de drum?! » Ce se întâmplă cu străinul cu cele mai multe meciuri din istoria lui Pisa
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
Replici acide între miniștrii de Externe ai Poloniei și Ungariei: ...
Libertatea
Sincer, nu stiu daca sunt ale valahului....eu cred ca valah este de fapt un cont folosit de mai multi....la fel si restul conturilor care posteaza asemanator si care pot fi numite clone. Poate sunt niste tineri fara locuri de munca, fara viitor si care s-au vb sa faca misto de useri pe acest forum, poate sunt angajatii acestui ziar (eu asta tind sa cred) ceea ce ii descalifica in ultimul hal), sau, chiar o fi un nebun care intra de pe n conturi incercand sa manipuleze si sa faca propaganda. Oricare ar fi realitatea...astia care fac acest lucru, sunt plecati cu sorcova!!!
sau varianta ca ar fi cineva din redactie ,care anume face toate?
Toate clonele ce posteaza pe aici (korsicanulspoitor, biancorossi.autolike , premiilegsp2014 , gesepistii ) sunt ale valahului... Iti dai seana ce te.rminat de om este in viata reala ?!
Sunt copii fara viitor! Exact ca si cei care se inscriu in grupari teroriste. Nu au realizat nimic in viata si urmatorul pas este sa se converteasca la islam. Astia sunt valah&Co.
Pintilie scoate toate clonele.
Din cate stiu traim intr-o tara libera, unde poti sa spui ce gandesti. Daca nu-ti convine regimul, poti sa emigrezi in statul islamic.
Nea Pintilie daca punem mana pe tine prin Turda o sa ai soarta catelului de il purtai la avatar. O sa iti publicam adresa completa si numarul de telefon. Spune-i sotiei Edith sa plece la tara in secuime inainte sa inceapa executia.
Asa baga si aici zeci si sute de like-uri ! Nu suporta sa vada comentariile dinamovistilor cu putine like-uri !
Nenea Pintilie ai revenit de pe clone ? Ai facut furori cu clonele tale , te-ai spart in figuri !
://www.onlinesport.ro/forum/archive/index.php/t-80377.html Post: Banarea lui Bianco Rossi !!! (://www.onlinesport.ro/forum Administrative Note:atacuri Message to User:Fara atacuri repetate la adresa moderatorilor, , a forumului si a siteului Onlinesport. OMUL ESTE NEBUN, A DISTRUS si ultras-tifo.net unde Dinamo a fost exclusa din concurs pt fraudarea votarii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.