Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani » Deschidere de scor în minutul 10
5
Cristiano Bergodi, laude pentru elevii săi: „Ne bucurăm că își face treaba cum și-a făcut-o Jovo anul trecut”
0
Nicolescu a dezvăluit planul inedit pentru Dinamo - FCSB pe Cluj Arena! Cum vor „câinii” să-și ducă abonații la derby » Câte bilete primesc roș-albaștrii
0
Adrian Mihalcea, descumpănit total: „Nu găsesc cheia problemei!”
0
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Avram din nou izbăvitor cu penalty-ul salvator pt o kolosvar1907 obișnuita sa primească plocoane de la fluierasi! Acum își ia și Avram datoria de la Nagy! Culmea ca, la ordinul cooperativei, craiolguta primește mai multe plocoane decât kolosvar in acest sezon! De Botoseni lui piftie, nimic, pt ca au fost nimic in fata kolosvar tur-retur !
Ce faci Danut?***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Perfect. Acus sa vina cele doua 11 metri pentru Craiova in meciul cu Astra, ca sa am inca un motiv de mandrie ! Ole! :))))
L-am gasit pe prost pe facebook! Asta nu are nicio treaba cu Romania! Posteaza numai despre budapesta si ungaria! Bine ca locuieste in Canada, macar a scapat Romania de o ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craiova nu castiga maine seara !!!
CIT ma bucur!
Dar ce CFR a avut? A intervenit Avram și a rezolvat meciul.
dap, mereți mai la vale, aici nu dau pe caiet
Stai ma bland, nu te mai smiorcai atat. Ne vedem luni fata in fata si incheiem discutia ! Va mai dam o bataie si gata...gura inchisa !
Ba, baiete, supraevaluatul Chindris a mai gresit intr-un meci la fel! Botosani ***, 0 goluri cu o echipa neantrenata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.