Alte știri din fotbal
Rapid - Kosice, al treilea amical al verii pentru giuleșteni » Bară în minutul 9
0
FCSB - Al Jazira, meci amical contra echipei lui Cosmin Olăroiu » GOL în minutul 11! Jucătorul lăudat de MM Stoica a deschis scorul
1
Pleacă de la CFR Cluj?! » Fotbalistul e așteptat să revină doar pentru a fi vândut sau dat afară
0
A închis ușa-n nas Stelei și semnează cu o contracandidată!
0
Știri din fotbal internațional
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » Echipe de start
9
Conrado, prezentat la noua echipă: „Mult succes!”
0
Alertă la naționala Norvegiei! Focar de boală înainte de cel mai mare meci din istorie
0
Se face transferul! Jucătorul efectuează vizita medicală și urmează să semneze cu Inter
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Amendă record de 1.000.000 de lei primită de Asociaţia fondată de Viorel ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
DJ Thror cel mai stelist pe care-l cunosc de aici are dreptate,pentru asa ceva in Europa te depuncteaza cu 7-12 puncte.Asa sa se faca si cu fratii nostri ceferei,Rapid e pregatita 100% sa preia locul 2.
mai CFR-istilor vedeti sa nu vi se intoarca iar felul de mancare la care vad ca ati trecut de la lingura la polonic.uitati-va la voi in ograda si mai lasati-ne
mai bine ne-ati s(uge voi p(ula sa vedeti daca suntem dopati,b(agami-as p(ula in familiile voastre de m(uisti i(mputiti!sa va iau m(ortii in p(ula de n(esimtiti!!
Hai Otelu!
CFR este cea mai buna echipa din romania. steaua cea mai josnica. afara ci pierii din tara. in liga a 3-a cu steaua. CFR CAMPIOANA TARII! Asta doreste tot Ardealul si mare parte a tarii, mai putin oierii si cativa oi ratacite prin tara. toti inciltii tin cu steaua in timp ce cu CFR tin cei cu carte si intelectualitatea! Gentleman [CFR] contra oier [steaua] Hahahaha ce diferenta frate!!!
ce face-ti ma inu mai aveti carbuni pe sfarsit de sezon , nu mai pute-ti tine pasul cu steaua si cere-ti acum teste.....poi ma asta inseamna experientza...nu ca voi ursilor...decat sa cere-ti antidoping...puneti-l pe fabiani sa alerge oleak sa dee jos sunca aia dp el:)))=)))
Corect,atata marsavie nu s-a mai pomenit,stelisii sint controlati la fiecare meci international si s-a dovedit ca-s curati. Asta e lovitura sub centura si oricate pacate ar avea Steaua de data asta s-a sarit calul si ar trebui luate masuri cu depunctarea.Sa acuzi la modul cel mai josnic pe cineva de munca caruia pana acum vrei sa profiti din plin.Urat,chiar credeam ca CFR este un club de oameni spalati de oameni civilizati...da de unde ?
Steaua catre cfr: Testati-ne voi urina, direct de la sursa si vedeti daca e dopata!
FOARTE BINE...asa STEAUA va fi si mai motivata sa castige meci dupa meci,pana la FINAL cand paskany si co. vor muri de ciuda.
toata echipa stelei este dopat in frunte cu becali dar la el este din nastere. sigur vor fi gasiti jucatori doipati la echipa oierilor. steaua a ajuns din cea mai iubita echipa sa fie cea mai hulita de o tara intreaga. doar pri manevre extrafotbalistice si cu ajutorul lui mitica lingaul si restul de la federatie reuseste steaua sa se tina in trena CFR-lui. cea mai complecta echipa din romania amarata. pacat ca aceasta echipa trebuie sa joace in aceasta mocirla. HAI CFR!!! HUUU steaua!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.