Comentarii (6)
cristi.dobre
cristi.dobre  •  21 Ianuarie 2021, 11:31

Nu te impacienta. Se compenseaza cu 11m dat pentru impiedicat in gazon sau pt agatat picioare de adversar. Ovidiu Popescu noul expert dupa vedetele Coman si Tanase.

republicanapoca
republicanapoca  •  20 Ianuarie 2021, 18:04

Satelitul nostru fcfcsb sufera infrqngere dupa infrangere in meciurile directe ,toate la zero

florar
florar  •  20 Ianuarie 2021, 14:48

Cel mai nbun de la CFR ramane in continuare Kovacs care nu stie ca se sanctioneaza si hentul in careu...Minutul doi la Cluj....minutul 8 la Ovidiu...

gazzaev.lewis
gazzaev.lewis  •  20 Ianuarie 2021, 13:38

Dati-le trofeul de acum. Cfr campioana!

105581164860063
Vlad Marcu  •  20 Ianuarie 2021, 13:35

Simple speculatii, nesprijinite pe argumente, pe cifre, pe statistici. CFR-ul Iodanescului cel mic nu difera mult de cel al Petrescului cel mare! Cu Steaua, doar penaltyul ridicol dat de arbitrul de casa (kovacs) a facut diferenta, pt ca ei nu au mai avut ocazii, fiind clar dominati acasa de Steaua (dar bara lui man si cateva interventii ale lui Pufi au pastrat avantajul oferit de kovacs). Cu Dinamo nu e mare lucru, pt ca acolo a castigat si Chindia recent. Cu Craiova acasa meci cenusiu, fara ocazii. Cu Clinceni, din nou meci echilibrat fara dominare a cheferistilor si cu ultimul gol marcat in final, dupa ce la 2-1, Clinceniul a avut ocazia sa egaleze. La Sepsi, o bafta imensa, dupa un meci dominat clar de gazde, care au jucat o repriza in inferioritate numerica dar au fost si asa peste Chefere. Golul norocos a venit la unica ocazie si unicul sut pe poarta. Asa ca unde o fi transformarea radicala, cand CFR continua sa nu joace nimic, sa nu traga pe poarta, sa nu aiba ocazii si sa castige, atunci cand o face, fie cu ajutorul arbitrului (kovacs cu Steaua), fie cu o bafta incredibila (Sepsi)