Alte știri din fotbal
BOMBĂ: Eddy Gnahore la FCSB! Gigi Becali a confirmat transferul: „E rezolvat”
1
Universitatea Craiova, prezentare specială a noului echipament » Au folosit inteligența artificială în clipul cu Ilie Balaci și Ion Oblemenco
3
A semnat cu Dinamo și dezvăluie: „Când am auzit de interes, am început să râd”
0
Nicolae Negrilă își pune bazele într-un om-cheie de la Universitatea Craiova: „A avut mână bună”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe, victima rasismului în Paraguay! Val de jigniri: „În loc de lapte matern, sugea nuci de cocos”
0
Atac fără milă: „Dacă Putin făcea la fel, războiul pornea în 2018. Trump și Infantino târăsc azi fotbalul în hazna!”
0
Gianni Infantino a rupt tăcerea după scandalul de la Mondial: „În timpul conversației cu Donald Trump...”
0
Portarul care i-a năucit pe brazilieni a fost junior în lotul național de schi! » Cine-l transferă pe șomerul Nyland?
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
1
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
O mamă și-a bătut și tras de păr fiica, în plină stradă, sub privirele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Ce le-a transmis ministrul Educației absolvenților de liceu care nu reușesc ...
Libertatea
felicitari pecehas ca au retrogradat si dupa desfiintat dinamo. betancoor asta este tzeapa. nu mai joaca nimic de 6 luni. de ce l-am lua noi bah prostule.
faliment
Betan who? Gaz betan?
tu ce cauți la secțiunea site-ului cu echipe de liga 1??..pentru voi exista pe ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
felicitari CFR pentru titlul urmator din 2023 si respect Hagi ca pretul lui Jefte pentru fecefecesebe berceni era de 1,5 mil. euro ca ei vand si cumpara numai in milioane iarberceni are destule perle si asa
aoleuuu.. da cine a semnat.. Ibrahimovic..?? Haaland???
Un procent din vânzări ???
Va fi o lupta dura pentru supremație între CFR Cluj și... CFR Cluj!!
Cica "golgheterul lui Hagi" si in poza apare si Petre. Va arde de glume :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.