Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Gol anulat și în 6 minute se marchează din nou
2
Belgianul Tielemans a rupt tăcerea, după ce a fost la un pas să-și bată colegul
0
Nu e Mbappe! Legendarii Platini și Henry, impresionați de un titular al Franței: „Cel mai important jucător al naționalei”
0
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Sărman hater prostălău urolagnist :))
Hai CFR pee-te pe FCSB !!!
Scorneli, minciuni, gogoși! Nici vorbă să vină!
Wow, cine scrie de râs! Faliment Continuu Doar Divizia B aka FC DDB :))
arunci ar trebui sa iesim din UE,pentru ca toti cetatenii ei sunt egali cu noi...si cei cu valoare care se pierd pe drum sunt cei ai caror parinti nu au bani sa-i tina in academii,iar unii n-au impresar care "conteaza"si tot de perle vom avea parte
Se pierd doar cei fără valoare. Nimeni nu dorește un jucător străin, comunitar sau nu, dacă are la îndemână un jucător autohton de aceeași valoare. De exemplu, Becali vrea 3 milioane pentru Șut, păi, cu 3 milioane îți faci echipă de titlu în România cu străini!!
Pellegrini a fost la Cluj, iar la reintoarcerea in Norvegia a semnat pe inca doi ani cu clubul la care a jucat in ultimele sezoane .
CFR vrea trofee si un drum cat mai lung in Europa, o lasa pe fîcîsîbî sa acapareze toate perlele produse de fotbalul autohton ca sa se faca continuu si pretutindeni de ras
Ar trebui să se revină la transferurile de jucători din anii 90, maxim 3 jucători comunitari sau extracomunitari. Altfel toți jucătorii crescuți și antrenați de propriile cluburi se vor pierde prin ligile inferioare.
Oricum o intorci, pare ca ciocolata e foarte ieftina in Norvegia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.