Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani » Deschidere de scor în minutul 10
5
Cristiano Bergodi, laude pentru elevii săi: „Ne bucurăm că își face treaba cum și-a făcut-o Jovo anul trecut”
0
Nicolescu a dezvăluit planul inedit pentru Dinamo - FCSB pe Cluj Arena! Cum vor „câinii” să-și ducă abonații la derby » Câte bilete primesc roș-albaștrii
0
Adrian Mihalcea, descumpănit total: „Nu găsesc cheia problemei!”
0
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Bursucul vrea bani mai multi. Are o sotie foarte cheltuitoare, ahtiata dupa lux. Nu-i ajung 2.000.000 EURO de la CFR. ..BANI MAI MULTI SE GASESC PE UNDE ESTE PETROL, KAZAHSTAN, RUSIA, TARILE PETROLIERE DIN GOLF. ACUM JOACA TEATRU SA SCAPE DE PENALIZARI.
Intradevar dragoste cu forța nu se poate, dacă omul e chitit sa plece, nu îl poți ține. Vrea sa se odihnească? Foarte bine. Cât mai are contract? 2 ani? Sa meargă sa se odihnească fără să plătească clauza de reziliere cu condiția ca în cei 2 ani sa nu încheie o alta înțelegere cu un alt club sa echipa națională
Minciuni, minciuni, minciuni......
*Petrescu
Un caracter foarte urat are acest Petrescu. S-au dat banii la zi si primele la CFR si acum vrea sa plece invocand tot felul de motive. Un mercenar .
S-au milogit jucatorii si antrenorii de la CFR tot anul trecut sa-si primeasca banii pentru care au muncit, ai uitat iredentistule? Abia astept sa plece Dan Petrescu, sa va duceti pe tobogan. Fara "miticul" asta Dudelange scrie pe voi, asta daca mai prindeti loc de cupe europene.
CFR pe copca e
Dar tu cine esti sa atragi altora atentia?!...sau nu mai putem avea pareri ca nu vrei tu, asta de stai non stop pe gsp...Eu sunt de aceeasi parere, Dan Petrescu e un antrenor excelent, dar lasa mult de dorit la capitolul comportament..daca nu-l strica atitudinea asta de baba de la tara, ar fi avut sanse reale sa antreneze in vest..
Caritarule :))))) Mare e gradina ta Doamne si Craitar asta , Udrea si Raureanu cele mai bune exemple!
Daca niste pacalici deseneza aiureli cu Muhamad, este libertate de axprimare. Daca eu imi exprim parerea despre cei care isi spun jurnalisti pe site-ul asta 'maret', sunt banat, primesc cartonase peste cartonase si nu mai pot posta. Deci, cum am spus, sunteti zero barat***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.