Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat al doilea transfer al zilei: contract până în 2028!
0
Primul transfer al verii pentru clubul din Superliga » Au adus fundaș central de 1,92
0
Avem primele detalii despre cum vor arăta tricourile lui Dinamo » Ce se întâmplă cu noua siglă
0
Portarul Ionuț Gurău a semnat în Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Au fost prinși hoții care i-au prădat pe englezi! Riscă până la 7 ani de închisoare
0
Iată explicația pentru scenele din Olanda - Japonia! Ce reprezentau cifrele de pe tabla selecționerului nipon
0
Alt editorial nimicitor: „Aceasta este FIFA lui Infantino, bufonul zâmbitor. Pentru șarlatanul arogant, suntem cu toții acolo pentru a fi jefuiți și în pauzele de hidratare!”
0
A aplicat noua regulă FIFA și i-a înfuriat la Mondial » Caicedo, „băgat în ceață” de arbitru
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
0
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Foștii șefi ai Jandarmeriei, achitați în Dosarul „10 August”. Decizia ...
Libertatea
Veștea, ignorat de Bolojan după desemnarea surpriză: „Am sunat, i-am scris ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
„Lăsați petrolul să curgă!” Donald Trump a ajuns la o înțelegere cu Iranul ...
Libertatea
cand ai 16 ani consecutivi per total si 13 consecutive in grupe si nu stiu cate ,,primaveri....cfr e clar super piesa(/total) :))))
CFR e mult peste FICISIBI. Aia nu e echipa. Trebuie stirpita imediat iar "carturarul"Becali la puscarie pe viata. Acolo e locul lui. Sa stea sa scrie carti pina o sa-l doara mina
Prostii ăștia de la GSP nici macar nu simulează că ar fi obiectivi, ei ridica în slăvi marile victorii cu juniorii și rezervele lui celtic și Lazio si marea victorie în fața celor 8 jucători de câmp de la rennes care au dominat la greu CFR.
Pai și în ch league cfr a facut punctele cu rezervele și juniorii lui Manchester și roma care erau deja calificati.
CUM POTI VREODATA SA COMPARI STEAUA/FCSB cu cfr???????????????????????????????? E o insulta adusa fotbalului romanesc! PUR SI SIMPLU NU EXISTA TERMENI DE COMPARATIE,NU AI CUM SA COMPARI, e ca si cum intrebi "oare in ultimii 10 ani s a vandut mai bine Dacia sau BMW" STEAUA INVINGEA AJAX AMSTERDAM IN 16-IMI , STEAUA INVINGEA CHELSEA LA BUCURESTI IN OPTIMI SI CONDUCEA 3 REPRIZE O CHELSEA CU TOTI TITULARII PE TEREN, STEAUA/FCSB INVINGEA LAZIO LA BUCURESTI FARA DREPT DE APEL,DIN NOU,LAZIO CU TITULARII!!!!!FCSB ESTE ECHIPA CU CELE MAI MULTE CALIFICARI EUROPENE DIN EUROPA( din europa, atentie!!!) DIN RANDUL ECHIPELOR CE JOACA PRELIMINARII FCSB ( dupa 2003) ESTE ECHIPA CU CELE MAI MULTE CALIGICARI JN PRIMAVARA DIN EUROPA IN 15 ANI FCSB A RATAT DOAR DE 3 ORI GRUPELE AVAND 5 ANI CONSECUTIVI IN GRUPELE CH LEAGUE FACETI ALTE COMPARATII SI NU MAI INSULTATI IMAGINEA STELEI COMPARAND-O CU cfr
Dacă vorbim de ultimul deceniu, CFR are 4 titluri, a făcut 10 puncte în UCL, puncte ce înseamnă cam 18 în UEL, adică chiar dacă ai doar victorii în UEL nu poți compara competițiile. Sunt victorii importante inclusiv cea cu Man United
Ce comparație tembela, Steaua bătea titularii lui Chelsea,Ajax și Lazio anul trecut, nu rezervele și juniorii lui celtic și Lazio.
Chiar era necesar sa semnalizezi? Cine *** e CFR?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB nici macar nu se poate compara cu CFR. Este o insulta adusa clubului din Cluj, un dispret pentru lucrurile marete facute de echipa diin Gruia. Dl. Remus Dinu, chiar nu aveti subiect azi? In rarele titluri cu CFR trebuie sa introduceti neaparat ceva despre echipa patronului dvs, adica GG Becali?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.