Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a împărțit șansele înaintea potențialului baraj de Europa Dinamo - FCSB
0
Prestații mediocre pe „Arcul de Triumf” » Cine s-a remarcat în Dinamo - CFR Cluj
0
Mario Camora, anunț important despre Pancu după Dinamo - CFR: „Din ce știu, azi i s-a prelungit contractul”
0
Florin Prunea, verdict înaintea unui posibil baraj Dinamo - FCSB: „A stors-o! Sunt favoriți”
0
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ciprian, un jucator stralucitor de altfel , sta mai prost cu glagoria... Bun ,si daca tatal lui ar fi spus nu stiu ce minunatii ( desi e greu de crezut ca n-au avut discutii legate de deciziile controversatului si mirobolantului Mandorlini), nu te apuci tu in presa sa dai cu parintele tau de toti peretii , sa-l admonestezi inadmisibil ca n-ai nevoie de avocat... Pana la urma e tatal tau ,esti sange din sangele lui iar familia peste tot, poate nu si la noi, e pe un piedestal intangibil ,unde nu se poate cocoța nici macar genialul Mandorlini... Pacat si rusine ,Deac jr.!!!!!
Bravo Cipri! Fii puternic ca pana acum! Hai CFR Cluj!
uita-te in oglinda si o sa vezi prostie maxima! ia-ti medicamentele bai Sosoaca! Respect Deac!
*** esti penibil! Deac respect!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Presa in loc sa ii promoveze pe Deac sau hoban care la 100 de ani inca joaca fotbal bine și se antrenează foarte serios, ii promovează pe Tănase sau slăbănogul de Popescu care nu știu să se lege bine la șireturi
Tatal lui Deac a cazut in capcana acelui ziarist de scandal. Tinta era agitarea apelor la CFR.
Felicitări Ciprian Deac și în aceasta situație dând dovada de caracter și inteligenta ! Insa Mandolini nu are rezultate bune cu echipa pentru ca face echipa, schimbările și tactica greșit având un lot foarte bun !!!
Bai fitil , ce unguri visezi ?
E fricos Deac. Am crezut ca e bărbat dar asta e el. Trebuia sa își asume ce a spus tatăl sau. Ca sunt sigur ca au avut discuții între ei pe subiect.
Fanatik, unde a aparut prima oara articolul, nu e detinut de unguri, are sediul, daca nu ma insel, in sectorul 2 din Bucuresti. Si daca te referi la Mandorlini, omul e italian la ultima verificare, nu ungur. Si daca te referi la Varga, omul e roman la ultima verificare, nu ungur. Si daca te referi la Balaj, omul e roman la ultima verificare, nu ungur. Si echipa se numeste CFR, nu kfr, ar trebui sa stii asta dupa ce, in ultimii 6 ani, in 5 dintre ei a dat cu terenul in cap echipei tale favorite si a ajuns, practic, in doar 6 ani sa aiba la fel de multe titluri cate are fc fcsb-ul in scurta lor existenta de 20 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.