Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru „Balonul de Aur” al CM 2026: Rodri se operează! » Cât va lipsi mijlocașul lui Manchester City
0
Victor Pițurcă a văzut 80% din meciuri la CM și trage concluziile » Cine poate opri Spania, selecționerul de top care l-a dezamăgit și tânărul fotbalist remarcat: „Cel mai rău îmi pare de Messi”
0
Antrenorul lui Levski: „Normal că mi-ar fi plăcut să câștigăm cu 20-0, dar Craiova e o echipă bună!”
0
Gică Craioveanu s-a luat de un titular al Craiovei, după înfrângerea cu Levski: „Este încă în vacanță!”
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Marcel Ciolacu, surprins la un hotel de 800 € pe noapte în Italia, alături ...
Libertatea
O influenceriță din România și iubitul ei, condamnați după furtul unei ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
Mai sa fie, nici când alergi nu te oprești din postat! Și apoi te miri ca dai in gropi! :-)))
Ești prost? Tu dacă nu ai primii salariile ai trece peste? Omu' a muncit pentru banii aia. Dar stii care e problema? Ca voi ăștia de comentați aiurea, st*** si comentati pe gsp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu cred sa fie tabu. Cand se scrie pe undeva , mai discutam, dar pe noi ne intereseaza fotbalul, nu mizeriile. Cam atat.
Merci la fel! Evident ca mă protejez, vaccinul nu îl fac pt ca mă bazez pe “știința”. Studiile confirma ce știam deja, imunitatea naturală (eu fiind trecut prin boala) este net superioară celei obținute prin acest vaccin. Cei din Israel spun ca de vreo 27 de ori mai puternica, și asta in urma unui studiu serios pe 800 de mii de pacienți. Mă pot reinfecta!? Evident, ca de aia e gripa! Însă a doua oară am infinit mai multe șanse decât prima data. Atunci pt de as risca cu un vaccin experimental!? Însă nu sfătuiesc pe nimeni sa facă la fel, fiecare sa se informeze, sa discute cu un doctor in care are încredere și care ii cunoaște istoria medicală și sa decidă ce crede ca este mai bine pt el și familia lui, însă sub nicio forma sa nu se lase *** și sa îl facă obligat sau constrâns. Chiar dacă am certificat verde io unul sunt perfect solidar cu cei care promovează boicotul, aleg sa nu intru acolo unde se cere! Așa cum am ales sa nu mai merg la meciuri! Respect SUD și celorlalte galerii care au procedat la fel! :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Observ ca pe Tribuna e liniște...nimeni nu vorbește de datorii și alte probleme interne....sunt tabu discuțiile astea acolo?
A fost o zi chiar frumoasa, un alergat de 40 min pe faleza este mereu binevenit. Tu, tot cu macaraua esti scos din casa? Daca te iau astia, te duc in centru si te impodobesc cu gloabe de Craciun nu se prinde nimeni ca tu ai fi bradul. Si nici n-ai nevoie de vaccin
Se numesc salarii neachitate, nu despagubiri.
Edi castiga bani numai din despagubiri după ce e dat afară! Apoi plânge ca el nu vrea bani obtinuti altfel!! Peste tot a fost dat afară pentru habarnism in meserie!!! Urmeaza să primească o jumatate de milion de la Gigi Becali!!!
Exact cum spui tu. Pacat de problemele tale la mansarda.
Oricum nu suntem ca voi in cloaca cu politicienii , Compromiși , corupți cronic și in cârdășie cu cocalarii … te rog nu continua polemica cu mine ca va știe o țara întreaga , mulți hoți in Cluj !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.