Alte știri din fotbal
Filipe Coelho a făcut bilanțul după remiza cu Sabah și a anunțat obiectivele din cantonament
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Eșec pentru Corvinul în primul amical din Slovenia
0
Știri din fotbal internațional
FIFA i-a decis pedeapsa, după momentele dramatice de la Campionatul Mondial
0
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026. Gol în minutul 76
0
Ronaldinho, prezentat oficial în Serie C la 46 de ani! Și-a setat un obiectiv specific în noul sezon
0
„Rațiu” și „Hagi”, prezenți în Seattle la Bosnia - Qatar » Explicația din spatele unei fotografii antologice de la Mondial
3
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Cu timpul imbătrinesti, ajungi noatină, berbec..... ai trecut de prima tinereţe. Mă uitam la poza din articol si lui Moruţan nu îi dai mai mult de 52-54 de ani .
Ozonu bagat pe teava de esapament nu e detectabil.
Vin cu tirul tras de un buceag si condus de un neam al lui manivela, moldovean de la susiava pripasit prin uk.
Sunt pe drum....e nea Gigi deghizat in cioban în mijlocul drumului si opreşte fiecare dubiţă care trece să verifice eprubetele. Tremură rău de tot. Aşa ceva nu se face. Nu e fair-play !
Doar a 3-a verificare?? Nu e normal... sa nu fie macar o testare random la tot lotul? la orice echipa din Liga 1? Adica nici macar la Astra unde ai caz de "dopaj" in ochii WADA?
meciul si analiza, asta trebuie cu astia iar rezultatele se vad ca nu mai zburda ca mielutii pe campii, cu toate ca e primavara.
Nu aștepta un răspuns de la el pe tema asta ca n'o sa primești. I-am mirosit, astia fug când se vad prinși în corzi. Sau cel mult deviază subiectul, o dau în diverse.
Ati infrant cu inca o amanare ca de obicei, mu cosilor.
Zerul nu iese la analize. Sigur că se dopează, chiar ei au spus ca utilizează ozonul. Trebuia avizată uefa de atunci ...
Riscă să fie desfinţaţi. Cu uefa nu te joci. Au luat foc, se simt desconspiraţi, se agită....e groasă. Probabil ca acum Nea Gigi ori e pe la usa laboratoarelor cu valiza, ori e cu *** pe la uşa Craiovei sau CFR-ului , tot cu valiza, ca sa nu se mai solicite testele....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.