Alte știri din fotbal
Dinamo are un pan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
0
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Cătălin Cîrjan vine cu explicații: „Voiam să lămuresc de mult situația asta”
1
Știri din fotbal internațional
Mihai Stoica, surprins de imaginea din peluza lui Dinamo Zagreb: „N-am mai văzut așa ceva!”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic » Echipa de start OFICIALĂ! Gigi Becali s-a ținut de cuvânt
24
Gestul lui Florinel Coman, după golul marcat în Supercupa cu desfășurare dramatică
0
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Eu ii dau dreptate lui Balaj.Craciunescu este depasit de varsta si un mare frustrat.In fiecare meci el da cate un penalti pentru fiecare echipa.Doar,doar o ajunge din nou presedinte la comisia de arbitri.Imi aduc aminte cand era presedinte cum ii apara pe toti fluierasii.Rusine Craciunescu!
esti un nimic in fotbal!
Prostia nu are varsta sau nu o poti localiza undeva nea gulie, in cazul asta balazs calca grav in strachini.
Ion Craciunescu 71 ani ,Cristian Balaj 49 ani . Ion e din Valcea ,Cristian din Maramures. Trageti concluzia cine vede mai bine.eu il cred pe Balaj.
Nu inteleg ce se tot vaita cfr de 2 penalti.Ca Nu A fost niciunul.Il respect pe domnul Craciunescu Dar chiar Nu e 11 metrii la Chipciu.pai Chipciu Era in cadere s-a lasat pe spate Putin intr-o parte Nu la tras sau impins jucatorul craiovei.Dar s-a cam invatat cu 11 metrii cfr si lor li se pare orce contact in careu 11 metrii.Hategan Nu A influentat cu nimic rezultatul!Sa Nu se mai planga degeaba si sa Nu mai faca atata circ pentru nimic!Fcsb A fost dezavantajara in ultimii ani in meciurile cu cfr tot timpul din cauza arbitriilor ca istvan kovacs si altii!Doar Nu vor sa castige campionatul cu arbitrii prin furt.Daca e 11 metrii sa li se dea.Dar daca fcsb are 11 metrii sa li se dea si lor Nu Numai la cfr!Sa fie corecti toti si cel mai bun sa castige!!!
Balaj are o problema grava si ar trebui sa intervina cineva pt ca,are doua fete acest om. La televiziunea look tv are alte opinii iar la digi are alte opinii. Daca il suna cei de la look tv sa.si dea cu parerea la o faza in care este implicata cfr acest om nu poate sa zica ceva impotriva cfr.ului. acum cum a vazut hentul lui chipciu ? Iar in meciul contra stelei a spus ca Camora nu a facut hent si nu trebuia dictata lovitura de la 11 m desi hentul lui Camora a fost mai evident.
baciu Balaj,nu ai destule probleme la antidpoing? de ce nu le rezolvi pe alea?te bagi ca musca in *** in arbitraj,nu e treaba ta,mai ales ca si oficial la antidoping!du-te dracului si invata ce inseamna sa fii diplomat,nu mancator de ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lotul nu este subtire, sunt dubluri pe fiecare post, problema e la jii, el vrea sa joace doar jucatori vandabili.Nu il intereseaza ca juctori precum Vukusik il pot ajuta sa castige titlul.Preferea sa jaoce cu Istrate ,pentru ca el spera sa faca bani pe urma unor juctori tineri si foarte tineri!!!
Iedi nu plange, Iedi striga adunarea. Sa vezi ca se strange la Cluj ca si anul trecut toata Scoala ardeleana in frunte cu Gushe si dau ordinele de zi pe unitate. Se rasuceste treaba la secunda
Mare prost esti nesimtitule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.