Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
un pretins jmecheras de ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
....lasă mă ca o să vedem ce face și amărâta aia de echipă, U Cluj, susținută la greu din bani publici și care în zeci de ani de existenta a reușit sa câștige un amărâți de trofeu și a fost mai mult prin ligile inferioare dar na...invidia e mare ciudosilor!!! ...p.s.: va trebui sa curgă multă apă pe Someș pana când a doua echipa a Clujului va reusi să realizeze măcar 1% din ceea ce a realizat CFR Cluj, campioana provinciei și mândria Ardealului!!! Deocamdată tăcere și continuati cu joc de glezne!!
E normal ca tu sa dai din clanta impotriva CFR Cluj,Campioana Fotbalului Ropmanesc,in fond,esti dintre cei care considera ca a fi suporter inseamna sa faci scandal,sa te imbeti,sa te bati si sa dai cu caramida in cap celor din Jandarmerie.
Păi și ce vreți să spuneți? Că Pyunik Erevan nu s-ar bate la retrogradare în România?!!!? Ba s-ar bate și nu se știe dacă ar rămâne în prima Ligă! De ce oare îi supără pe oameni adevărul?!!!? Chiar mă gândeam cât tămbălău sa făcut pentru acel Rapid-Slavia Praga 1-7 , un meci AMICAL (în care Mutu a încercat tot felul de combinații trznite) cu o echipă de Liga Campionilor !!! Păi eu cred că CFR-Pyunik Erevan 0-0 este un rezultat MUUULT mai rușinos decât cel al Rapidului contra Slaviei din Praga! Și într-o competiție oficială , nu un meci amical!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.