Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Paulica, ce faci ma, bagi batul prin gard? Sunt la periferia sectorului, nu a societatii, asa, ca tine!:))) Sfatul meu e sa-ti vezi de drum si sa nu mai cauti sa te bagi in seama cu mine! M-am saturat pana peste cap de tampeniile pe care le debitati, tu si ceilalti agarici cu creierele spalate! Parerea voastra nu conteaza pentru stelistii adevarati! Oricum sunteti putini..din ce in ce mai putini! Hai pa!
Eu nu am auzit in alte tari europene cazuri de coronavirus printre jucatori de cand s-a reluat campionatele.Doar in Romanica *** sunt deja vreo 20.De ce?Fiindca doar e o "conspiratie",asa-i?Prosti ca noaptea romanasii nostri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alice, plange cratita dupa tine ... :)
Ai dreptate aici, din 2003 când FC fcsb a fost introdusă fraudulos, in plin sezon, in locul Stelei, sunt singurii care au reușit 3 titluri la rând. Vor reuși și CFR?! Au toate șansele, sunt doar la mâna lor, trebuie sa va bată si sa bată CSU și gata. Dacă nu reușesc înseamnă ca nu au meritat și asta e. Nu am o preferința intre cele doua, însă cum CFR au demonstrat ca pot face fata in grupele EL, parca i-as prefera totuși pe ei, pe CSU nu ii văd profitând de titlu pt a ajunge măcar in grupe, cu atât mai puțin in primăvara! FC fcsb chiar dacă ii bat pe covasneni, lucru de care mă îndoiesc serios, “îți dau in scris” ca nu prind grupele EL! :-))))
fotbalistii isi dadeau cu crampoanele in piept, mandri nevoie mare ca ei 'e sportivi', 'fac miscare' si nu se atinge covidul de ei. Cap ai sa nu iti ploua in gura, ce sa faci... Ramai cu sechele toata viata, pentru unii o sa fie sfarsitul carierei, ca nu mai ai aceeasi disponibilitate la efort. Altii o sa scape usor. Merita riscul?
*retete
Apropo de medicamente,eu zic sa pregatesti de pe acum retele compensate, poate le scrii chiar tu :))) O sa te doara sufletul si inima cand se desfiinteaza clona fc fcsb mogosoaia. Sa faci stocuri de aspenter. Zeci de cutii. Dar o sa te doara al naibii de tare :))))
Si ce daca au 10 infectati... sa-i dea afara din lot si sa joace... Banii le-au placut... N-au vrut ei sa REINCEAPA campionatul... Acum sa joace dupa noile reguli COVID ale FRF cu ce mai gasesc... MARE DRAMA :)))
mai conteaza? atata timp cat toate finantele celor de la cfr depindeau de locul in europa league,era oarecum inevitabil sa urmeze falimentul la chefere. de pe locul 2 ,nefiind cap de serie,cfr nu are cum sa ajunga in grupe,este efectiv imposibil.
se pare ca nu ti-au venit tie medicamentele,dar nu este stres. nu uita,rapid s-a desfiintat definitivi si irevocabil in 2016. nu are cine sa lupte acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.