Știri din fotbal internațional
A început furtuna » Cele mai tari meme-uri după penalty-urile hilare din Australia – Egipt
0
Argentina - Capul Verde, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
Egipt e în optimile Mondialului! Profită de o schimbare dezastruoasă înaintea loviturilor de departajare
5
Șanse mari ca Mexic - Anglia, din optimile Campionatului Mondial, să fie reprogramat
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
*** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se pare ca nu au fost atenti, Paun a iesit in oras la masa cu mai multi prieteni.
Pregătiți terenul pentru înghețarea campionatului sau justificare pentru cum să i se facă cadou echipei CraiOlguța+PSD+SRI Dolj campionatul? Oare dl Dâncu și-a dat acordul? Mass-media e în dilemă!!! Mai aveți un obiectiv: „Cum sa faceți să ia Cupa, satelitul sponsorizat de statul maghiar, SEPSI, iar oierul machidon sa intre în faliment și scăpați de el!”
mai mult de 48 ore nu este legal, 48 ore carantina institutionalizata... asta e noua lege...
Nu ar trebui sa intre toata echipa CFR -ului in izolare la domiciliu 14 zile ? Cum se vor antrena? Ce distanță ar trebui sa pastreze intre ei jucatorii la antrenamente? Ce echipe mai au curajul sa joace cu CFR-ul in aceste condiții?
*** ? De ce e dubios campionatul ? Ca ies in oras jucatorii Cfr-ul si nu se protejeaza ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*Grzegorz Sandomierski (portar, 30 de ani) *Damjan Đoković (mijlocaş, 30 de ani) *Cristian Moldovan (antrenor cu portarii) *Cristian Dragota (preparator fizic) *Costin Curelea (antrenor secund)
Chinezii isi vad de planurile lor. Nu m ar surprinde as RACE europa care e slabita si divizata america nu poate interveni in aceste monente
Craiova câștigă cel mai dubios campionat din ultimii 30 de ani.
Ceva nu e in ordine ! Sper sa nu prind un razboi civil. Portland a luat o razna. Sunt vecinii mei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.